Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Bir Melek Mi ...???????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ARKADAŞLAR FAZLA UZATMAYA GEREKYOK. ANLASANIZA O ÖCÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ. AMA KORKMAYIN. BEN YANINIZDAYIM. O VARLIK EN AZ BİR ÖCÜ KADAR GERÇEK. BEN ONU YARIN UZYDA GÖRMÜŞTÜM ORADAN BİLİYORUM :lol: :lol: :lol:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
öcüden korkmayin yaninizdayim demissinde sen yanimizda olunca sonra senden korkmayalim nede olsa delisin :D :D

I Çevrimdışı

ırmak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
zaten korkmuyoruz korktuğumuzu k,im söyledı yanımızda allah var yinede saol yardımın için allaha emanet ol

T Çevrimdışı

tuana17

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
valla ben hiçbişey anlamadım bu görüntülerden belkide kendileri ışık tuttular ve sırf haber olsun diye onun bir melek olduğunu iddia ettiler. günümüzde düzanbaz insan sayısı o kadar çok ki inanmakta güçlük çekiyorum açıkcası

M Çevrimdışı

mavara88

Üye
İslam-TR Üyesi
görülüyorki hepimiz mantıklı düşünüyoruz.hangi cin veya melek kendini çekene poz verirki

L Çevrimdışı

lazkapon

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu melek degil kesın ya düzmecedır yada cin ama takılıp kalmak zaman kaybı olur onunla uğrasmaktansa bır hadıs ayet okumak daha ıyıdır

C Çevrimdışı

candanX

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BENİM BİLDİGİM MELEKLER NURDAN YARATILMIS VARLIKLARDIR VE ORADAKİ BİR İNSANA BENZİYOR KARANLIKTA HER CANLININ GÖZLERİ PARLAR

M Çevrimdışı

meftun

Üye
İslam-TR Üyesi
Arkdaşlar görüntü ilginç sahtekarlık olma ihitmali yüksek. Benim ilgimi görüntüden çok yazılan yorumlar cekti. Cinleri hic kimse görmedi deniyor yorumlarda. Yapmyın bu görüntüyü yalanlayayım derken yanlış yollara girmeyin. Peygamber efendimizin cinlerle görüştüğünü hepimiz biliyoruz. Ve cinleri görünlerin ağzından bir cok olay dinledim. birde cinler ateşten yaratıldı diye ateş halinde görünmezler her surete bürüneblirler. bence yapacağımız tartışma bu tür varlıklar gözle görülüyor ama kayıt altına alınabilirmi. Bunu tartışalım bence

Görüntünü linkini bu konuları ortaya cıkaran Yeni şafak muhabirine mailledim maile cevap yazarsa burada paylaşırım arkadaşlar.
Aşağıda daha evvel ortaya cıkardığı cin efsanesinin linkini veriyorum. Nasıl kandırıldığımıza bir bakın.

http://www.yenisafak.com.tr/arsiv/2005/subat/01/tarih.html

G Çevrimdışı

gencosmanlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sa arkadaşlar adamlar ortaya birşey atıyor bizde hemen onu alıp eviriyor çeviriyor yok şöyle yok böyle başlıyoruz tartışmaya ya bırakalım bunları tamam gördük ilgincmi geldi olabilr bakarız sunana teşekür eder geçeriz her ilginç gördüğümüz şeyi niye hemen dinimize yani inancımızı zedeleyecek şekilde abartıyoruz selametle

A Çevrimdışı

aciz_kul

Üye
İslam-TR Üyesi
ya arkadaşlar o gördüğümüz ha melek ha cin ne olacak. Bu olay üzerinde bu kadar durmaya gelmez. Hem bilgisayardan montaj yapamazlar mı brz mantıklı düşünün ltfn. HAdi gerçek diyelim gerçekten cin olsun biz müslümanlar Allaha inandıkça hiçbir varlık bize zarar veremez. Allaha emanet olun.

S Çevrimdışı

sahin_41

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Koca bir palavra ne olacak melek'lerin kanatları var dedilerse bu kanatlar kuş kanadı gibi tüyden mi yani.
Birde melek düşmüş diyor inişe geçerken mi düşmüş hiç melekler düşermi saçmalamayalım ya..uydurma işte cinni ler ise öle kameralara gözükmezler onlar çıplak alevden yaratılmışlar sadece insanın sinir sisteminde halisilasyon olarak kişler gözükürler video klibi çekmezler yani :::...

D Çevrimdışı

dua

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sanıtrım herkes bu konuyla ilgilenilmemesi konusunda hem fikir.o zaman silin bu konuyu boşuna zaman harcayıp bakmayalım.

S Çevrimdışı

SonOsmanlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
o bir melek degil cunku melekler en buyuk velilullaha bile gorunmuyorda bu iki merona mi gorunecek ve cinde degil birin cisi cinler sadece cinlilere gorunur oysa videoyu izleyen herkes goruyor arkadaslarin dedigi gibi bu tur seyler cok internette kanguru kizi duaniniz olmustur elbet o da bir hurafa cikti ..

E Çevrimdışı

elcihad_vel_istişhad

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler bu kefereler melek kesinlikle görecek ama tek göreceği melek ölüm meleğidir. o zamanda iş işten geçer bu tür sitelerde ve bu tür görüntüler genellikle feik tir aldanmamak gerek inş. müslüman ferasetlidir .
selam ve dua ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt