Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Çocuklari Ne Yapmali !?...

hayalet Çevrimdışı

hayalet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hazal35 ' Alıntı:
ben evire cevire once babalarini sonra da kendimi doverdim o zavalli yavrular ne yapsin suc buyuklerin zevk kucuklerin :cimcime1 :hahahaa :hahahaa

aynen boyle dedim iste ya buyukler toplamazsa kucukler ne yapsin siz soyleyin , buyukler ortada boya biraksin kucuk cocuk da oynamasin inanmam :ahaboleoldum :ahaboleoldum, parmaklarla ayaklarla okadar zevkliki hemde o minik eller ya :cimcime2 :cimcime1

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
fırsat bu fırsat al enişteden varsa hırsını abla helal olsun :)))

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu noluo burda cocuklar yaramazlık yapınca hazal abla enısteyı mı dovuomus :bayıldım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Awesome ' Alıntı:
:huhuuhuu noluo burda cocuklar yaramazlık yapınca hazal abla enısteyı mı dovuomus :bayıldım

yok... sizlere tavsiyede bulunuyo sadece :üzgünüm

hayalet Çevrimdışı

hayalet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok hadi hatrinizi mi kiriyim sizlerim hadi kimseyi dovmuyorum bi karinca gorup onun ustunden atlariz onu mu dovecegiz ( siz yapmayin ) :ahim bende yapmayim ok baris imzasi attim tmm :bye (sadece acil durumlarda onun disinda yok) :cimcime1

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
acil dyrymlarda mı enişteyi dövüyon :eek:hafalanoldum

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
acil durumlar ne abla onuda söyle bari yoksa her canımız sıkıldığında pat küt yapmıyalım

Üst Ana Sayfa Alt