Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Fitneye Engel Olmak Isteyen Var Mı ?

S Çevrimdışı

sabranyanefsi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
S.A.
Ben ne bir alimim, nede dini tam anlamıyla yaşayan bir Müslüman tek isteğim bu savaşa engel olmak.

Burada çok değerli alimlerimiz var. fikrimin yanlış olduğunu düşünürseniz konuyu silebilir veya beni banlayabilirsiniz zaten aranızda bulunmayı hak eden biri değilim, Yanlış olursa benden doğru ise yalnızca ALLAH 'tandır. (varsa hakkım helal olsun.)

Bir cemaat oluşturup Suriye'ye gidip, beyaz kefen giyip saf tutup aralarına girmek . Madem savaşacaklar önce bizleri öldürsünler.

Bu konuda lütfen haklı, haksız tartışmasına girmeyelim. Sadece fikri olan varsa beyan etsin.

Fikrim çok çocukca veya aptalca olabilir, varsa güzel fikirleri olan istişare edelim bu savaşın önüne geçmek için ben varım.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Aslında doğru söylüyorsunda, ama cemaat olsak bile, bize silah lazım ve herkes buna gücü olması lazım.

Isid köpeklerin kafa kesme videolarına bakmak bile zor ama kendin kafa kesecek birisi olucan ve bedenin ağır şartlara alışması gerek.

D Çevrimdışı

Davet4Ever

Üye
İslam-TR Üyesi
Alimler başaramıyor kardeşim fitne ateşini söndürmeyi, bizleri takan kim olacak. Gittik diyelim, akide sorgusuna başlarlar, dilin sürştü veya yanlış bi cevap mı verdin? Seninde kellen gider.. Sebat edin, sebat edin, sebat edin, DUA EDİN..

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Isid katılmiyacak, kendimiz bir cephe kuracak. Ama kele kesme, vs işler normal.

Allah Isid ya Islah etsin veya öldürsün....

Üst Ana Sayfa Alt