Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bush Fikralari Buraya...

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
Bush Fikralari Buraya

--------------------------------------------------------------------------------

AĞAÇ DİKME TAKTİĞİ
Başkan Bush ile baba Bush birlikte çiftliklerinde çalışıyorlarmış. Baba Bush çukur kazıyor, oğul Bush ise kazılan çukuru dolduruyormuş. Saatlerdir onları izleyen geleceğin saldırı bakanı Rumsfeld sormuş:
- Neden biriniz çukur kazıyor, öteki de onun kazdığı çukuru dolduruyor? Başkan Bush demiş ki;
- Biz dün 3 kişi çalışıyorduk. Babam çukur kazıyor, abim fidanı dikiyor ben de çukura toprak dolduruyordum. BUGÜN ABİM GELMEDİ DE!

Başkan Bush'un yeni talimatı:

-Üzerinde resmim olan pul bastırdım, bundan böyle başkanlığın bütün mektuplarında bu pullar kullanılacak. Bir süre sonra görülmüş ki pullar zarfa bir türlü yapışmıyor. Başkan Bush küplere binmiş ve yetkiliyi çağırıp sormuş;
- Üstünde resmim olan pullar yapışmıyor, arkalarına zamk sürmediniz mi?
- Sürdük efendim, demiş yetkili ve eklemiş;
- Yapışmamasının nedeni, herkesin pulun ön yüzüne tükürmesi.....

OKUL ZİYARETİ
Bush bir gün askeri üniforma ve elinde silahla bir ilkokulu ziyaret eder, çocuklara:
-Sorusu olan var mı? der.
Küçük Bob sözü alır:
-Benim üç sorum olacak:
1-Seçimlerde daha az oy almanıza rağmen nasıl oldu da başkan oldunuz?
2-Hiroşima'ya atılan atom bombası sizce dünyanın en büyük terör faaliyeti değil midir?
3-Hiçbir sebep yokken neden Irak'ı işgal ettiniz?'
Aniden zil çalar ve çocuklar teneffüsse çıkarlar.
...........
Çocuklar geri döndüğünde bu sefer sözü küçük Tom alır:
-'Benim beş sorum olacak:
1-Seçimlerde daha az oy almanıza rağmen nasıl oldu da Başkan oldunuz?
2-Hiroşima'ya atılan atom bombası sizce dünyanın en büyük terör faaliyeti değil midir?
3- Hiçbir neden yokken neden Irak'ı işgal ettiniz?
4- Bugün neden zil 30 dakika erken çaldı?
5- Bob nerde????

KOMİK OLABİLİR AMA SİZ YİNEDE İYİ BAKIN TEK GÜLMEK YETMEZ BU FIKRALARA... NE DERSİNİZ???