Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Büyü Yaptılar ! Çok Acil Yardım Lütfen

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
muhacir kardeşim kızı istmeye gidince çiçek götürmüşler kapalı nişan çiçeğinin içinde bozuk para bulmuş kızın kız kardeşleri kayınvalidesi ve görümce kayınbiraderi baya bi çektirmiş kıza kız yılmamış ama onlara asla kısas yapmamış eşi çok memun kızdan tek dediği bilseydim bu olacakları evlenmez çektirmezdim sana bu acıları birbirlerinide çok seviyorlar kadın sanırım bir şeyler yedirip içirmiş sürekli :(
suyunrengi ahi bu konu hakkında iki kez yakın arkadaşlara rast geldim

biri akrabam olurdu diğer uzaktan bir kardeş her neyse mesele

bizim arkadaş yalan söylemeyen güvenilir biri kendisine büyü yapılmıştı büyünün etkisi sayesinde geceleri cinlerle konuşup gecenin bi saatinde onlarla geziyordu
öyle anlatıyordu bana ben hayret ettim nasıl korkmuyon gecenin bi saatinde çıkıp onlarla geziyon insan şeklinde diyordu cinler inanmamak elde değil çünkü güvendiğin biri velhasıl bu olay bi iki hafta geçti öyle sonra bunu bi hocaya anlattık dedi ki ne kadar zaman oldu bu olay dedik 2 hafta peki dedi iki hafta önce biri size bişey gönderdimi evet dedik memleketten baklagillerden bişeyler göndermişti akrabalar hoca dedi ki onların içine bakın içinde bişey var mı yok mu diye sonra eve gidip baktıklarında bi çuvalın içinde bi kağıda enteresan yazı ve amblemler yazan bir kağıda rast geldileri sonra o kağıdı yaktılar mı ne yaptılar bilmiyorum ama şuan sağlığı yerinde elhamdulillah

acaba bu bahsettiğin arkadaşın bu gibi bi durum olmuş olabilir mi kardeşim ?

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH NE ETSİN BİLMEM SANIRIM ANLATTIKLARIN DOĞRU AMA KIZA BU BÜYÜK BİR İFRİT DEDİK KIZ TÖĞBE EKBER ANCAK ALLAHTIR DEDİ:(ALLAHIN İZNİYLE NE YAPSAKKİ KARDEŞLER NE OKUSAK :(
eger büyü varsa büyü yapılan muska bulunmalı yoksa tedavi cok zor oluyor diye biliyorum . bazı cinler normal cin degıl ifrit olurlar. bir kardese giren cin degil ifritti ve 2 sene ugrasmıslardı birsey yapamamıslardı . bu ifrit açık acık konusuyor ve ben bu bedene ölmek için geldim iblis bana sakar cehennemini vaad etti vallahi cıkmayacagım dıyordu . öyle kuvvetliydi ki okudugumuz zaman bizi dalga gecerek uyarıyordu surayı yanlış okudun diye . ifrit hz peygamberi görmüş hz hamza şehid edlirken onu izliyormuuş . ( bu bilgileri bizzat tedavi eden ve yanında bulunan kardesten duydum ) . hatta 2 sene önceki kurban bayramında bu okuyan kardesi cepten arayıp :
lan ...... bayramın mubarek olsun . bu konyadakiler beni dövemiyor ......... yı da al gel biraz siz dövün demiş .... ( yalanım yok kardesler güvenilir ve şahitler var

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Muska Takmak Caiz midir?

1) Ukkabe bin Âmir el-Cuheni (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:
“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’e bir topluluk geldi. Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) dokuzu ile beyatleşti ve birinden el çekti. Dediler ki:
−Ya Rasulallah! Dokuzu ile beyat ettin bunu neden terk ettin? Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):
−‘Şüphesiz ki onun üzerinde temime var’ dedi. Sonra onu eliyle kopardı ve onunla da beyat etti ve Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):
−‘Kim temime takarsa kuşkusuz ki şirk koşmuştur’ buyurdu.”
Temime: Nazar boncuğu ve muska demektir. Temime’nin anlamları:
a) Göz değmesini engellemek için boyna takılan bir nesne.
b) Sırma yahut ipe dizilen alacalı, beyazlı, siyahlı boyuna asılan boncuktur.
c) İçerisine sure veya koruma duaları yazılan kolyedir.
d) Çocukların boyunlarına asılan muskadır.
Ahmed 17427

devami icin

https://www.islam-tr.org/konu/caiz-olmayan-muskalar.14358/

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Salamu Alaikum.. böyle meseleler için.. Bu işlerin ehli olan, kesinlikle 'Tewhıd Ehli' abiler var.. Bu konularla ugrasıyorlar.. bende bir numara var, ama ; böyle açık yerlerde veremem..! Ama isterseniz Allah'ın izni ile yardımcı olmaya calısırlar.! Ama okuyanın yada yardım edenin kesinlikle tevhid ehli olması lazım diye biliyorum....! O bacınında..Rahman yardımcısı olsun, İmanı 'nı sabit kılsın.. sıkıntılarını, günahlarına keffaret etsin.. en kısa zamanda bir kapı açılır.. kalbine ferahlık ulaşır.. İnşaAllah..!

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah cc acil sifalar versin kardes... ama sifa bulacak diye yanlislara sapmayin insaAllah...
Allah icin gece gündüz kardesimiz icin dua edelim....

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
yardım eden yok mu? arkadaşlar bu konuda kesin bilgisi olanlar lütfen çok acil yazsın bebeklerin bakılması lazım ancak ALLAH CC isteyip vesilesini arıyoruz

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
inşallah sabır sonu afiyet ALLAH ebediyen hepinizden razı olsun inşallah kadeşlerim teşekkürler birde topluca dua edilse çok çok seviniriz anneye babaya bebeklere

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kardes sana link yolladim ona bi bak insaAllah. Allah cc acil sifalar versin

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
o kardeşin eşi ile beni görüştürün.Yardımcı olmaya çalışalım inşaallah.Bu konuda birkaç çalışmam olmuştu.

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMÜN ALEYKÜM yeni gördüm özür dilerim bebek doğdu ama az kilolu kız çok ama çoook çekti telini verdiğiniz abiyle görüştük dediklerini yapmaya çalışıyoruz başka yere taşındılar lohusayken birde bu kız büyüyü yapan adamı evlrinin önünde görmüş sabah namazından sonra güneş doğarken o adam bu taşındıkları eve de gelmiş balkonun önüne tavuk eti parçaları konmuş bir poşet bulmuş ordan anlamış büyüyü yeniliyorlarmış çok dua edin ne olur çoook
Bir gelişme varmı inşeallah ?

028_DUA ILE TEDAVI
[D]10111[/D]

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu kapıdaki tavuk eti olayını telini verdiğim kardeşe bildirdiniz mi? Yapılması gerekeni söyledi mi?

Rabbim Şifa verecektir inşeallah

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
İNŞALLAH İNŞALLAH

BİRDE EŞİNİN ANNESİ BÜYÜ YAPTIRDIĞI İÇİN KIZ KAYINVALİDESİYLE GÖRÜŞMÜYOR ZATEN ADAMDA ÇOOK ÜZGÜN KIRGIN ANNESİNE AMA KOCASINA KARIŞMIYOR ALLAH İÇİN GÖRÜŞ AMA ORDA YEME İÇME DİYOR AFEDERSİNİZ AMA BAŞKA ÇEŞİT BÜYÜLERDE YAILMIŞ BAYA AYRI ODALARDA KALMIŞLAR ONDAN YEME İÇME DİYOR ÇOCUK ÇOOK EFENDİ

ŞİMDİ BU ÇOCUĞUN ANNESİNE KARŞI TUTUMU NE OLMALI ?TAM ÇIKMAZ ÇOK ZOR İMTEHAN :(

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
büyü yapan kişiyi tanıyorlarsa derdi neymiş bir yardımcı olalım inşaallah.Tutum konusunda abdulmuiz abi konuşursa daha isabetli olur.

Üst Ana Sayfa Alt