Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

CİHAD.BİZ YAYINDA

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ummete hayırlı olsun inşeallah...
güvenilirliği nedir ? açan akhileri tanıyanlar var mı?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
MaşaALLAH emek çok verilmiş

RABBİM,daim kılsın bu ecrinizi kardeşim

birde rahat bıraksalar bu tarz içerikleri

RABBİM,düşmanlarımza karşı bizleri muhafaza eylesin amin

C Çevrimdışı

Cihad.Biz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
es selamu aleykum.
Bizler El-Fecr Medya referanslıyız sevgili kardeşim. En az el-Fida, Şumukh ve Ensarul Mucahidin siteleri kadar güveniliriz elhamdulillah. Allah'ın izniyle yakında sitenin açılışı bahsi geçen sitelerden yapılacaktır. Bu şekilde güvenilirliğimiz teyid edilmiş olacaktır inşaallah. Allahu teala sizleri de bizleri de korusun

A Çevrimdışı

[email protected]

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.kardeslerim ALLAHA hamd olsun bizleri bir birimize kardes yapti ve rabim bizleri sehid olarak oldursun sizlerle bir arada olmak benim icin botuk serefdir rabbim bizleri cenetinde konsu yapsin ben cok sansli insanim ki ben tevhid ehliyim elhemdulilah rabim butun kardeslerimize yardimci olsun amin rabbim bizleri musab bin umeyr .r.a. ha kimi sehid eylesin bizler bir seyi unutmayalim bizler malimizla canimizla ALLAH yolunda cihad etmeliyiz RABIM bizlere bu buyuk ibadeti nasib etsin amin. s.a.v.r.v.b.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
:) akhi o virüs değil bi ara islam-tr.org yapıyodu onu

sanırım cooki denen bi meret ne olduğunu bilmiyorum ama antivirüs programları onu yapıyor

K Çevrimdışı

kaynak

Üyeliği İptal Edildi
Banned
antivirüsün siteye bir gıcığı mı var nedir :)

sadece bir resimde bunu göstriyor

K Çevrimdışı

kuL

Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim yapmış olduğunuz bu ameli bereketlendirsin inşaAllah.

FAcebook'a güven sonsuz ama müslümanların yaptığın güzel şeylere nedense hep güven sıfır oluyor şeytandan olsa gerek.

bu çalışmayı yapanlar güzel müslümanlar.

Üst Ana Sayfa Alt