Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çıkışlar Burdan

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum , bazı sebeblerden dolayı forumu bırakıyorum.ALLAH'a emanet olun.
@IsLaM4eVeR üyeliğimi iptal edermisiniz.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Değerli kardeşler şehir dışına yolculuk yapacağım, haklarınızı helal edin inşaallah. Unutmayın ölüm ansızın yakalar bizi, belki şuan ensemde fakat farkında değilim. Allahualem. Bu yüzden benimde tüm haklarım helaldir inşaallah. Birinin kalbini kırdıysam affola, benim kalbim kimseye kırılmadı haberiniz ola. Sizleri emanetleri zayi etmeyen Allah'a emanet ediyorum. Esselamın aleyküm.

20170324_181150.jpg

M Çevrimdışı

Meliksah Kayaaaa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Değerli kardeşler şehir dışına yolculuk yapacağım, haklarınızı helal edin inşaallah. Unutmayın ölüm ansızın yakalar bizi, belki şuan ensemde fakat farkında değilim. Allahualem. Bu yüzden benimde tüm haklarım helaldir inşaallah. Birinin kalbini kırdıysam affola, benim kalbim kimseye kırılmadı haberiniz ola. Sizleri emanetleri zayi etmeyen Allah'a emanet ediyorum. Esselamın aleyküm.

Ekli dosyayı görüntüle 17850
Aleykum selam varsa helal olsun abi.
Hayırlı yolculuklar

A Çevrimdışı

anti-bid'ah

Üye
İslam-TR Üyesi
Yaklaşık 4 yıldır üye olduğum bir site. Çok güzeldi elhamdulillah. Zerre katkısıolanlara Allah hayırlı ecirler versin.Güzel şeyler de bitiyor. Dünyadayız çünkü. Hakkı olan helal etsin. Allah'a emanet olun. Sizi Allah için çoooooook seviyorum :)
es-Selamu aleykum ve rahmetullah:güller

we aleykum selam ve rahmetullah
Allah yardımcın olsun.

Muhammed El Turki Çevrimdışı

Muhammed El Turki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yaklaşık 4 yıldır üye olduğum bir site. Çok güzeldi elhamdulillah. Zerre katkısıolanlara Allah hayırlı ecirler versin.Güzel şeyler de bitiyor. Dünyadayız çünkü. Hakkı olan helal etsin. Allah'a emanet olun. Sizi Allah için çoooooook seviyorum :)
es-Selamu aleykum ve rahmetullah:güller
ve aleykum selam ve rahmetullah :uzgnm:

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
esselamun aleykum ...
Kardeşler görüşmek üzere kendinize iyi bakın, uzun bir ara burada yokum.
en kısa zamanda geri dönerim inşæAllah..Selam ve dua ile

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Allah azze ve celle ayaklarınızı bilhassa kalplerinizi İslam'a sabitlesin, ondan ayırmasın.

Değerli abilerim/ablalarım ve kardeşlerim;
Bu mesajımla beraber geçici ama uzun bir süreliğine hepinize veda eder, gıyabımda dua etmenizi hepinizden istirham ederim. Allah sizi sevdiklerinizle beraber cennetinde nimetlerinden faydalanan kullarından eylesin. Hepinizi Allah rızası için seviyorum. Rabbim bu sevgiyi kendi katında değerli, ihlaslı ve mükafatı bol bir şekilde kabul etsin. Ölümlü dünya diyerek haklarımı helal eder, sizinde helal etmenizi rica ederim. Selametle.

Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah azze ve celle ayaklarınızı bilhassa kalplerinizi İslam'a sabitlesin, ondan ayırmasın.

Bu mesajımla beraber geçici ama uzun bir süreliğine hepinize veda eder, gıyabımda dua etmenizi hepinizden istirham ederim. Allah sizi sevdiklerinizle beraber cennetinde nimetlerinden faydalanan kullarından eylesin. Hepinizi Allah rızası için seviyorum. Rabbim bu sevgiyi kendi katında değerli, ihlaslı ve mükafatı bol bir şekilde kabul etsin. Ölümlü dünya diyerek haklarımı helal eder, sizinde helal etmenizi rica ederim. Selametle.
Allaha emanet ol kardeşim..

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Helal olsun, selametle git selametle dön إن شاء الله Ahi. Emanetleri zai etmeyene emanetsin..