Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çok Güzel Bir Neşid

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
fevkalâde :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
valla şu neşid çalınca evde tekbir getirdim hanım ne oluyor dedi yaw :)

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Esselamün aaleyküm dinlediğim en güzel neşid ,anlamını bilmiyorum ama göz yaşlarıyla dinledim birazda olsa içimin ağısını aldı. Ellerine sağlık kardeşim,Allah razı olsun.(türkçe alt yazılısını bulursanız nolur paylaşın.

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

İslam-TR Üyesi
El Muhacir kardeşim,Allaha çokça şükredin ki böyle bir tek neşidle bile evinizde TEKBİR sesleri yükseliyormuş,Allah ilmimizi artırsın.Bizede dua edinde artık eşimizden gizli dinlemeyelim,sesini açıp TEKBİR getirerek ailece dinleyelim İnşaallah.(Herkesten Dua istiyorum nolur.)

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
El Muhacir kardeşim,Allaha çokça şükredin ki böyle bir tek neşidle bile evinizde TEKBİR sesleri yükseliyormuş,Allah ilmimizi artırsın.Bizede dua edinde artık eşimizden gizli dinlemeyelim,sesini açıp TEKBİR getirerek ailece dinleyelim İnşaallah.(Herkesten Dua istiyorum nolur.)

Sabret kardeşim inşaAllah
"Allah, kuluna yetmez mi? [ ZUMER-36 ] " ,
"Sabretmelerine karşılık bugün onları mükafatlandırdım. Doğrusu onlar kurtulanlardır [ Mü’minûn / 111 ] " .

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

RABBİM,yardımcınız olsun,islam nimeti ile evinize sukunet indirsin amin

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm Ahmed kardeşim bu neşidin türkçe alt yazılısını bulabilirmisin?Bulursan Duacın olurum.
selamunaleyküm abla. maalesef istediğin neşidin türkçe altyazısını çok aradım bulamadım.
ingilizce altyazısıda yok olsaydı abime çevirttirebilirdim.
ama bu neşidin dalga sesi olmadan yani sade halini buldum.

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

İslam-TR Üyesi
Hakkın var kardeşim çünkü dinlediğimden beri ben bende değilim.Başka bir alemdeyim sanki,neşid dinliyordum ama hiç bu kadar etkilenmemiştim,her dinlediğimde göz yaşlarımı tutamıyorum,:(o yüzden türkçe alt yazılı varmı diye sordum,ah arabça bilseydim diye hayıflanıyorum.Tekrar sağol kardeşim,Allah senden bin kere razı olsun.:harika:

Üst Ana Sayfa Alt