Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cübbeli Ahmet’in Siyah Sancaklılar Hezeyanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu oğuz belliki türkçü ırkçı tayfadan ama tayyibe oy verenle çarpışılr demek ne kadar doğru kim kalıyor geriye tekfirciler gibi herkesi dışlamak olurmu tayyibe oy verenler iyi niyetli cahil adamlar islama hizmet ettiklerini sanıyorlar şeriat gelse çoğunu hayır demiyeceğinden eminim bu insanlara tebliğ yapmak gerek

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu oğuz belliki türkçü ırkçı tayfadan ama tayyibe oy verenle çarpışılr demek ne kadar doğru kim kalıyor geriye tekfirciler gibi herkesi dışlamak olurmu tayyibe oy verenler iyi niyetli cahil adamlar islama hizmet ettiklerini sanıyorlar şeriat gelse çoğunu hayır demiyeceğinden eminim bu insanlara tebliğ yapmak gerek

öyle bir şey demedim dikkatli okuyun böyle giderse dedim kaldı ki bugün bu cenahda veya karşıda olanın yarın nerede olacağını bilemeyiz. Arkadaş mı ,,, fazla adnan oktar etkisinde kalmış . Belki farkında bile değildir.

bakın özellikle de tırnak içine aldım bu gidişle diye ,,,,,

Tayyipin peşine takılan türklerle öyle de bir çarpışılır ki "bu gidişle"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt