Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cübbeli Hoca Ramazan'da Flash tvde

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cübbeli Ahmet Hoca’nın ramazanda izleyici ile buluşacak

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ramazan boyunca izleyicinin karşısına çıkacak.

1999 Marmara Depreminin ardından verdiği vaazlar ile kamuoyunun dikkatini çeken ve kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Habertürk'te yayılanan Teke Tek programlarının uzun bir süre en önemli konuğu olmuştu.

Cübbeli Ahmet Hoca, ramazan boyunca Flash TV ekranlarında olacak...

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ramazan ayını seçmeleri çok mantıklı olmuş.çünkü cübbeli ya gülmek için izlenir ya da anca ramazanda açlık başa vurduğunda...

boran el muvahhid Çevrimdışı

boran el muvahhid

Üye
İslam-TR Üyesi
ramazan ayını seçmeleri çok mantıklı olmuş.çünkü cübbeli ya gülmek için izlenir ya da anca ramazanda açlık başa vurduğunda...

müsaden ile bir uyarıda bulunmak istiyordum

bu cübbeli yi gülmek için dahi izlememek gerekir.

Resulullah sav ın hararetinden sesinin yükselip mübarek alnındaki damarının kabardığı kıyamet vs gibi konularda bu münafık adam gülerek anlatabilmektedir.hemde karşısındaki adam Allah Teala ya inanmayan birisi olsa da!

dolayısıyla bu adamı görünce ''Allah ın ayetleriyle dalga geçtiklerini görünce unutuncaya veya başka söze dalıncaya kadar yanlarından uzaklaş'' ayetini hatırlamalarını isterim.

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
konu güncel haberlerde açıldığı için...herhangi bir mahzuru yoktur bence...kim nerede yayına çıkar insanlar önceden bilir..hazırlıksız yakalanmaz böylece...benim için..iyi oldu..olurda tv yi açarsam..flash tv yi es geçerim bu sayede

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
müsaden ile bir uyarıda bulunmak istiyordum

bu cübbeli yi gülmek için dahi izlememek gerekir.

Resulullah sav ın hararetinden sesinin yükselip mübarek alnındaki damarının kabardığı kıyamet vs gibi konularda bu münafık adam gülerek anlatabilmektedir.hemde karşısındaki adam Allah Teala ya inanmayan birisi olsa da!

dolayısıyla bu adamı görünce ''Allah ın ayetleriyle dalga geçtiklerini görünce unutuncaya veya başka söze dalıncaya kadar yanlarından uzaklaş'' ayetini hatırlamalarını isterim.

:cemaat

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cüppeli gibi bir şowmene flash tv gibi eğlence ve falcı kanalı yakışırdı..Tam isabet Cüppeli...

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
dün gece 12 de pederim bak tv ye cübbeli çıkmış dedi...bende baktım harbiden de çıkmış sohbet ediyor flash da...demekki erkenden başlamış :)...hayırlısı olsun

Üst Ana Sayfa Alt