Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Cübbeli Palyanço : Peygamber Batil Hadislerede Iman Edin Dedi

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
üzerine tıklayınca açılıyor akhiler...Diyecek bir şey bulamıyorum...:acpsnr::bsmagryr: konuşamıyorum,muhaddisler boşuna cerh,tadil yapmış ,yazacak çok şey varda ,kafamda milyonlarca şey dönüyor ama yazamıyorum ,aklım almıyor, insan bu kadar nasıl sapıtabiliyor...yav yemin ederim ben anlamıyorum insan nasıl sapıtıyor vallahi çok üzülüyorum bu insanları cehenneme sürüklüyor ...

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mahmut efendiye köpek ve kediler'inde ihtiyaci var(mis)
Mahmut ef. Sadece insanlara degil hayvanlara Kedilerede sakal biraktiriyormus . Kedi'nin biri sakal birakmamak için mahmut efendi'den kaçmisti , kaçan o zindik kediyi bulduk , .Zindik kediyle Kedi sofiyi karistirmayin Diye resimleri koyduk . .. videonun üzerine basınca açılıyor..biraz bunlara taktım akhiler...

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Mahmut efendi'nin sözleri , yazilari , kitaplari Hastaliklara sifa imis !
Tekerlekli sandalyadaki hasta kim o zaman ?
Bu soruyu mahmut efendiye hakaret olsun diye sormuyorum
Neden insanlar'in Gözlerinin içine baka baka
kendi hastaligina çare bulamayan
Mahmut efendi'nin Sözleri yazilari , kitaplari Hastaliklara sifadir dermandir
Deyip dergi kitaplari pazarlamak için Yalan konusuyorsunuz ?
Biride çikip ulan sahtekar , efendi hazretleri hasta !
Kel'in ilaci olsa basina sürer demiyor ...

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cübbeli ye kapak.jpg

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
üzerine tıklayınca açılıyor akhiler...Diyecek bir şey bulamıyorum...:acpsnr::bsmagryr: konuşamıyorum,muhaddisler boşuna cerh,tadil yapmış ,yazacak çok şey varda ,kafamda milyonlarca şey dönüyor ama yazamıyorum ,aklım almıyor, insan bu kadar nasıl sapıtabiliyor...yav yemin ederim ben anlamıyorum insan nasıl sapıtıyor vallahi çok üzülüyorum bu insanları cehenneme sürüklüyor ...
Şeytanın Beden Bulmuş Hali

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nasıl da saptırıyorlar ya,
Nasıl da kendi dediklerine uymak zorunda hissettiriyorlar insanı.
Geçen bir videosunu izlemiştim Bu adamın dergi almış eline sohbette dergiyi tanıtıyordu.
Dinlerini Ticaret haline getirenlere yazıklar olsun.Ama Müslümanların gözü açılıyor Elhamdülillah

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
beyin yikama diye birsey var kesin duymussunuzdur:p hem görüntü hemde ses olarak insana hersey yaptirabiliyorlar:acpsnr::ssrtcbya:
eskiden bir videoya bakmistim, azdaha gidiyodum:eek: saka degil bu dedigim:ssrtcbya:
sonra 1 hafta dua/sure okuya okuya tedavi etmistim. özellikle çocukken baslatiyorlar, yani çizgi filmden, sonrada müzik vs vs

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
beyin yikama diye birsey var kesin duymussunuzdur:p hem görüntü hemde ses olarak insana hersey yaptirabiliyorlar:acpsnr::ssrtcbya:
eskiden bir videoya bakmistim, azdaha gidiyodum:eek: saka degil bu dedigim:ssrtcbya:
sonra 1 hafta dua/sure okuya okuya tedavi etmistim. özellikle çocukken baslatiyorlar, yani çizgi filmden, sonrada müzik vs vs
25. Kare olayı.

Üst Ana Sayfa Alt