Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cübbeli Palyançosu Bahane, Medyatik Linç Şahane

K Çevrimdışı

kaynak

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Cübbeli Ahmet Hoca ile ilgili iddialar, 28 Şubat’ın Kalkancı medyasını bir kez daha şaha kaldırdı.
16 Aralık 2011 Cuma 13:37:00
Resim_1304593768.jpg

Haber Analiz / doğruaber

Cübbeli Ahmet Hoca ile ilgili iddialar, 28 Şubat’ın Kalkancı medyasını bir kez daha şaha kaldırdı. Cübbelinin cübbesine sığınarak şahıs üzerinden cübbe-sarık-tesbih sahiplerini topyekün “fahiş” dairesine sokma gayreti güden ince bir psikolojik harekat yürütmektedirler.

Muhafazakar medya ise, Emniyet kaynaklı her habere “ilahi düstur” nedametiyle yaklaşarak iddiaların daha da alevlenmesi için durmadan odun taşıdılar.

Peki ama Cübbeli masum mu? Bunca iddiaların tümü yalan mı, diye de sorulabilir. Elbette bunca iddialara karşın net bir şey söylemek mümkün değil. Daha dün denecek bir zaman diliminde yapılan operasyonlarda yakinen tanıdığımız muteber insanların dosyalarına olmadık CD’ler iliştirip medyaya servis eden kaynakların iddiaları, gerçeklik payı barındırsa bile fısk ile malul olduklarından bizce -ki aynı zamanda İslami nasların gereği olarak- muteber değildir.

Kaldı ki, Hasan Karakaya’nın, “Madem kaset yok, niye peşine düştün” sorusunu da unutmayarak, şu iki soruya verilecek cevap, Cübbeli meselesini anlamak için iyi bir yol klavuzu olacaktır.

Birincisi; Suç örgütüyle ilişki kurup çetevari faaliyetler içerisine girdiği belirtilen Cübbeli, çetecilik suçlamasıyla tutuklandı. İyi hoş da, çeteyle ilişki kuran Cübbeli tutuklanır da, iddia edilen aynı çetenin lideri diye gözaltına alınan Nejat Ergin’in serbest bırakılması tuhaf değil mi?

İkincisi; Eğer tutuklanma sebebi sadece mafyavari kliklerle ilişkiden ziyade iddia edilen kasetler ise, o halde daha önce kaset piyasasına damga vuran “siyaset starları” neden aynı suçtan tutuklanmadı? Hatta bir “kaset darbesiyle” devrik diktatörler sınıfına itilen Baykal, bırakın tutuklanmayı, müşteki-mağdur sıfatıyla savcılıkça ifadesine başvuruldu.
Bu doğrultuda dememiz o ki, Cübbeli hakkındaki iddialar tamamen doğru olsa bile sorduğumuz bu iki soru cevap bulamazsa, olayın bir komplo boyutu taşıyıp taşımadığı konusunda “acaba?..” diyen insanları inandırmak oldukça zor görünüyor.

Elbette her şeyi en iyi bilen Allah’tır. İddialar da ciddi; komplocu kliklerin Şeytan’a pabucunu ters giydirecek türdeki maharetleri de bir o kadar ciddi.

Avukatları vasıtasıyla bir açıklama yapan Cübbeli, şunu söylüyor: “Allâh’ı, Rasûl’ünü ve Meleklerini şâhit tutarım ki; ben ne Kazakistan’dan ne de Fas’tan, ne fuhuş için ne de nikâh için hiçbir kadın getirtmedim. Eğer getirttiysem Allâh’ın, Meleklerin ve bütün insanların lâneti benim üzerime olsun. Ama eğer getirtmediysem Allâh’ın, Meleklerin ve bütün insanların lâneti bana bu iftirayı düzenleyen ve beni bu duruma sevk edenlerin üzerine olsun.” Bize de düşen “Amin” demek kalır.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
doğru tesbitler suç olan gayri meşru durummu yoksa çete mi hangisi burası muamma ama ne yazıkki medya suç olan tarafı ile değilde,diğerleri için gayet normal olabilen bel altından vurmayada çok meyilli zira nede olsa o taraf daha çok reyting tutuyor..sanki diğerleri aynı haltı işlerse cinsel özgürlük ama ne hikmetse hoca yaparsa vay beee oda neymiş öylemi..yok be kardeşim zaten amacınız sizin belli amaç hocanın uçkuru değil siz yine nasıl islama saldırırız onun derdindesiniz.hemde bunu nasıl yapıyorsunuz size söyliyeyim Nüfus kağıtlarınızda İSLAM ibaresi yer almış olarak..

H Çevrimdışı

hakyolcusu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
cübbeli yandaşları soruyorum size 2 sene önce cami önlerinde mustafa islamoğlu livata yapmış bundan dolayı mahkeme ceza vermiş diye bildiri dağıttınız acaba cübbelide mahkemede suçlu bulunup ceza alırsa cami önlerinde bu defa cübbeli mahkemeden fuhuştan dolayı ceza aldı diye bildiri dağıtacakmısınız?(tabi bu olayın üstünü şu anki ihtidar partisi kapatmazsa ört bas etmezse nede olsa işin ucunda yüklü bir oy potansiyeli var)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2. 28 subat yasaniyor kimse farkinda degil. Hatirlayin o donemde ali kalkanci , muslum gunduz olaylarini.

Hatirlayin islerine gelmeyen kurumleri yesil sermeya yada yada irticaci diye karaladiklarini. Simdide herkesi ceteci ilan ediyorlar. Muslumanlarida el kaideci

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2. 28 subat yasaniyor kimse farkinda degil. Hatirlayin o donemde ali kalkanci , muslum gunduz olaylarini.

Hatirlayin islerine gelmeyen kurumleri yesil sermeya yada yada irticaci diye karaladiklarini. Simdide herkesi ceteci ilan ediyorlar. Muslumanlarida el kaideci
aman kardeşim dikkat et tam üstüne bastın,sakın olaki desteksiz ayağını kaldırmayasın..Allah(c.c.) emanet ol.

S Çevrimdışı

SAPIK! mhtr

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
cübbeli yandaşları soruyorum size 2 sene önce cami önlerinde mustafa islamoğlu livata yapmış bundan dolayı mahkeme ceza vermiş diye bildiri dağıttınız acaba cübbelide mahkemede suçlu bulunup ceza alırsa cami önlerinde bu defa cübbeli mahkemeden fuhuştan dolayı ceza aldı diye bildiri dağıtacakmısınız?(tabi bu olayın üstünü şu anki ihtidar partisi kapatmazsa ört bas etmezse nede olsa işin ucunda yüklü bir oy potansiyeli var)

Sanki olayın doğru çıkmasını ister, yada doğru olduğuna tüm kalbinizle inanıyormuşsunuz gibi dile getirmişsiniz. Cübbeli Ahmet Allah'ı ve tüm melekleri şahit tutarak inkar ediyor olayı; üstüne iftira atanlara lanet ediyor. İntikam duygusuyla sui zana kapılıyorsunuz. Sanki ortada işlenen bir günah var, ve o günahın üstünü örtmeye hazır bir topluluk:s. Bu kadar emin konuşmak için bize göre gayb olan bir meseleyi gözünüzle şahit olmuş gibi gibi dillendiriyorsunuz. Varsayımlarınız hep olumsuz yönde; peki bu davadan suçsuz bulunup aklanırsa o şahsa karşı düşünceleriniz ne yönde değişecek?

kskaya Çevrimdışı

kskaya

Üye
İslam-TR Üyesi
inşaALLAH BU SAPIKLARIN BÜTÜN PİSLİKLERİNİ ALLAH CC BİR BİR ORTAYA CIKARTIP REZİLRÜSVA EDECEKTİR NASIL BU SAPIK CÜPPESİZ CİBRİLİN VAHYİ PEYGAMBER SAV ALDIĞINI ANLATIP SİZİN GİBİ SAFLARDA ŞİRK KOŞAN BU ADAMI SAVUNUR ACIRIM

S Çevrimdışı

SAPIK! mhtr

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
inşaALLAH BU SAPIKLARIN BÜTÜN PİSLİKLERİNİ ALLAH CC BİR BİR ORTAYA CIKARTIP REZİLRÜSVA EDECEKTİR NASIL BU SAPIK CÜPPESİZ CİBRİLİN VAHYİ PEYGAMBER SAV ALDIĞINI ANLATIP SİZİN GİBİ SAFLARDA ŞİRK KOŞAN BU ADAMI SAVUNUR ACIRIM

Cübbeliyi savunduğumdan değil, bahsettiğiniz iddayı duymadım. Belki demiştir, belki müşrikin önde gidenidir. Bu işlemediği bir günahtan ötürü ona atılmış iftiraya ortak olmamı gerektirir mi? Sizde aynı hataya düşüyorsunuz, sanki bu pisliği yemiş ve ortaya çıKmış öyle mi? Sanırım size göre ilahi adalet oluyor bu? Ya değilse? Gözünüzle görmediğiniz günaha şahitlik edip, dillendirdiğiniz de girdiğiniz kul hakkı ne olacak? Aşırıya gitmemek gerek.

kskaya Çevrimdışı

kskaya

Üye
İslam-TR Üyesi
kul hakkına girdiğim yok yazıyı iyi okursan ALLAH cc istediğim dua
icerde olmasının sebebi beni ilğilendirmiyor dünya işleriyle alakalı ne halt ederse etsin karışmama ama uydurma hadislerle insanları yanlış yollara saptıran adama sapık diyorum zinsıymış villallarıymış arabasındki bülent ersoy cd si beni ilgilendirmez yapıyorsa o kendisini ilgilendirir sende bu cercevede bak boş yorum yazma yada cevap olsun diye

T Çevrimdışı

Tevhid-Dini

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hatırlayın İstanbul Fatihte Cübbeli Ahmed'in vaazının hemen akabinde İsmailağa Cemaati , Mustafa İslamoğlu hakkında “fiili livata suçlamasıyla ırza geçmek” ile ilgili belgeyi dağıtırlarken o bahsettiğiniz kardeşlik hukukunu neden gözetmediniz? Mustafa İslamoğlu aleyhine bu belge dağıtılırken sizler ona acımadınız da şimdi aynı durum Cübbeli için söz konusu olunca ahlak havarileri mi kesildiniz?

Samimi olun, adaletli olun.

"Keser döner sap döner gün gelir hesap döner" ey Cübbeli işte hesap döndü. Hem de öyle bir döndü ki açtığın kuyuya kendin düştün. Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmayacaktın.

İşte Rabbim bunları her ikisini de böyle rezil rüsva eder.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hatırlayın İstanbul Fatihte Cübbeli Ahmed'in vaazının hemen akabinde İsmailağa Cemaati , Mustafa İslamoğlu hakkında “fiili livata suçlamasıyla ırza geçmek” ile ilgili belgeyi dağıtırlarken o bahsettiğiniz kardeşlik hukukunu neden gözetmediniz? Mustafa İslamoğlu aleyhine bu belge dağıtılırken sizler ona acımadınız da şimdi aynı durum Cübbeli için söz konusu olunca ahlak havarileri mi kesildiniz?

Samimi olun, adaletli olun.

"Keser döner sap döner gün gelir hesap döner" ey Cübbeli işte hesap döndü. Hem de öyle bir döndü ki açtığın kuyuya kendin düştün. Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmayacaktın.

İşte Rabbim bunları her ikisini de böyle rezil rüsva eder.

Ilginctir ilk mesajin ve burdaki uyelere hesap sorar gibi mesaj atmisin. Mustafa islamogluna suclamalar olurken ben bu siteye uye degildim. O zaman cubbeliye muhakkak burda tepki konmustur.

Burda mesele cubbelinin yaptigi isler degil ayni 28 subat doneminde oldugu gibi, su anda kosebaslarini tutmus insanlar istedikleri istedigi gibi linc etmekteler. Kendilerine muhalif olan herkesi. Su anda basbakana bile gider yapiyolar
Samimi olun adaletli olun derken kendin nefsin icinde soylemen guzel olur gibi geliyor bana

kskaya Çevrimdışı

kskaya

Üye
İslam-TR Üyesi
Ilginctir ilk mesajin ve burdaki uyelere hesap sorar gibi mesaj atmisin. Mustafa islamogluna suclamalar olurken ben bu siteye uye degildim. O zaman cubbeliye muhakkak burda tepki konmustur.

Burda mesele cubbelinin yaptigi isler degil ayni 28 subat doneminde oldugu gibi, su anda kosebaslarini tutmus insanlar istedikleri istedigi gibi linc etmekteler. Kendilerine muhalif olan herkesi. Su anda basbakana bile gider yapiyolar
Samimi olun adaletli olun derken kendin nefsin icinde soylemen guzel olur gibi geliyor bana
yav sen ne anlatıyorsun acaip karışık birisin necisin sen arkadaş cözemedim cok tutarsız mesajların var senin yorumlarına denk gelince okuyorum ALLA-U ALEM SENDE TUAFLIK VAR

A Çevrimdışı

abdullah ebu muslim

Üye
İslam-TR Üyesi
baştan söyleyeyim. sözlerimin muhattabı musab değildir.
. O zaman cubbeliye muhakkak burda tepki konmustur.

önemli olan burada tepki olup olmaması değil; önemli olan kendi cemaatinden böyle bir tepki olmuş mudur?
bugün, nereden biliyorsunuz, dört tane şahit olmadan nasıl böyle konuşuyorsunuz, diyenler acaba o gün de bu iddialara karşı aynı tepkiyi koymuşlar mıdır?

yoksa,
mustafa i.oğlu zaten sapığın teki...delile, şahide mahide gerek yok, cübbeli de evliya adam, iftira edecek değil ya vurun abalıya, mı demişlerdir?

tutarsızlık... insanları nasıl da alçaltıyor!

(ayrıca, takip ediyorum da bu aralar ne çok cübbeli sevdalısı adam foruma dadanmış. hayır,bari birşeyler öğrenip gitseler içim yanmaz.
bu kadar hakikati görmezden gelebilmek herkesin midesinin kaldırabileceği bir iş değil vesselam.)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yav sen ne anlatıyorsun acaip karışık birisin necisin sen arkadaş cözemedim cok tutarsız mesajların var senin yorumlarına denk gelince okuyorum ALLA-U ALEM SENDE TUAFLIK VAR

Neymis tutarsizligim anlatirsan sevinirim.Ne dememi bekliyorsun cubbeliye iyi oldu dahada beter olsun desem sevineceksin galiba.

Cubbelinin itikadi sapikliklarini savunmuyorumki. Birileri cubbeliyi linc etmek istiyor onu soyluyorum. Ayni sey m. islamoglu sapiginda yapilsa ayni seyleri gene soylerim farketmez. Ama m. islamogluna bissi olmaz cunku kendileri fetonun kanatlari altinda

Madem yazdiklarimdan rahatsiz oluyorsun yoksay butunu var onu kullanabilirsin. Ayrica anlayamiyorsan bu benim degil senin sorunun ben yazdiklarimi illa birileri anlasin diye yazmiyorum

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
baştan söyleyeyim. sözlerimin muhattabı musab değildir.

önemli olan burada tepki olup olmaması değil; önemli olan kendi cemaatinden böyle bir tepki olmuş mudur?
bugün, nereden biliyorsunuz, dört tane şahit olmadan nasıl böyle konuşuyorsunuz, diyenler acaba o gün de bu iddialara karşı aynı tepkiyi koymuşlar mıdır?

yoksa,
mustafa i.oğlu zaten sapığın teki...delile, şahide mahide gerek yok, cübbeli de evliya adam, iftira edecek değil ya vurun abalıya, mı demişlerdir?

tutarsızlık... insanları nasıl da alçaltıyor!

(ayrıca, takip ediyorum da bu aralar ne çok cübbeli sevdalısı adam foruma dadanmış. hayır,bari birşeyler öğrenip gitseler içim yanmaz.
bu kadar hakikati görmezden gelebilmek herkesin midesinin kaldırabileceği bir iş değil vesselam.)

Simdi bir seyler yazacam olmuyacak. Cubbeli sevdasi degil kardesim itikadi sapiklilarini yada yaptigi gunahlari burda savunan yok.

Son zamanlarda fetonun cemaatine ve iktidara cogu kisisnin soyleyemedigi seyleri soylemistir. Ve bunun icinde linc edilmek istenmektedir olay bu kadar basit hala cubbeli sevdasi diyorsan sana diyecek bir lafim yok

T Çevrimdışı

Tevhid-Dini

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

evet Rıfk önemli bir haslettir lakin hepimizde istenen düzeyde olmayabiliyor işte. Mesajım Üyelere hesap sorar şekilde değildi
yanlış anlaşıldıysa hakkınızı helal edin. Benim üslubum ve mizacım böyle : ))

Kardeşim 28 Şubat vs bu tür komplo teorilerine gerek yok. Bu adam Televizyonlarda yüksek reyting aldığından adrenali yükseldi
ve önüne gelene saldırmaya başladı. Uğraşmadığı Cemaat, grup kalmadı, soytarılık yapmaya ve milletin maskarası olmaya başladı.
Ama Cemaat bunu sempatiyle karşıladı "ne güzel işte herkese İslam'ı anlatıyor, kitleleri iyi etkiliyor, izleyici topluyor" vehmiyle cemaat sesini çıkarmadı. Bazı haklı söylemleri olmakla beraber oturmuş taşları yerinden oynatmaya başladı ve bu da bir takım kimseleri rahatsız etti.

Bunun arkasında ne 28 Şubat benzeri bir durum ne de sizin tabirinizle köşe başını tutanların hesabı vardır.
Bizler alışmışız bu tür gündemlerde hep "bunun arkasında kesin Amerika vardır, İsrail vardır" türü hep aynı adresi gösterme kolaycılığına.

Bunun arkasında ya " Efendi hazretlerinin (!) yerine geçecek olan lider kim olacak" kavgasıdır yani posnişin kavgasıdır
ya da son zamanlarda malum Gülen aleyhindeki bir takım sözleri nedeniyle Gülen cemaatinin bir hesaplaşmasıdır.
Adnan Oktar faktörü de vardır ki herhalde bunu da yabana atmamak gerekiyor.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
zamanla işler nasıl değişiyor , şimdi tayyiple cübbelinin konuşması dinlendi diye cübbeliyi içeri atanlar içeri atılıyor :)
Gülümsemem içeri atılmalarına değil , dünya haline ...

Neymis tutarsizligim anlatirsan sevinirim.Ne dememi bekliyorsun cubbeliye iyi oldu dahada beter olsun desem sevineceksin galiba.

Cubbelinin itikadi sapikliklarini savunmuyorumki. Birileri cubbeliyi linc etmek istiyor onu soyluyorum. Ayni sey m. islamoglu sapiginda yapilsa ayni seyleri gene soylerim farketmez. Ama m. islamogluna bissi olmaz cunku kendileri fetonun kanatlari altinda

Madem yazdiklarimdan rahatsiz oluyorsun yoksay butunu var onu kullanabilirsin. Ayrica anlayamiyorsan bu benim degil senin sorunun ben yazdiklarimi illa birileri anlasin diye yazmiyorum

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
zamanla işler nasıl değişiyor , şimdi tayyiple cübbelinin konuşması dinlendi diye cübbeliyi içeri atanlar içeri atılıyor :)
Gülümsemem içeri atılmalarına değil , dünya haline ...

O donemde sadece bu baslikta degil cubbeli ile ilgili butun basliklarda cubbeliyi savunmustum. Hatta burdaki bazi kardesler ne anlatmak istedigimi degilde ne anlamak istiyorlrsa onu anladilar cubbeli sapiginin itikadiyla beni bir tuttular.

Ben siyaseti 2010 dan beri cok yakindan takip ediyorum , sadece cubbeldi davasi degil bir cok davada ergenekon , balyoz , odatv ,sike davalarinda fettuhlacilar insanlara buyuk kumpaslar kurdular , sadece sike yaptigi iddasiyla Aziz yildirimi 150 yilla yargilaycaklardi , tayyip erdogan yasayi degistir kurtuldu adam.

Arab bahari ile Turkiyede Ataturkculugu bitirme operasyonunu ayni zmanda gercklesmesi tesaduf degildi . Zaman gazetesi kose yazari ihsan dagi bir yazisinda bu operasyonlari Amerika karsiti askerlere yapildigini soylemisti.

Bu operasyonu yapan polis ve savcilar buyuk ihtimalle casusluktan yargilancaklar cunku iddalara gore , milleti dinleyip dinleyip israile gondermisler.
Ben sonuc olarak sunu soyluorum birilerine olan kinimiz bizi adaletsizlige suruklmesin

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O donemde sadece bu baslikta degil cubbeli ile ilgili butun basliklarda cubbeliyi savunmustum. Hatta burdaki bazi kardesler ne anlatmak istedigimi degilde ne anlamak istiyorlrsa onu anladilar cubbeli sapiginin itikadiyla beni bir tuttular.

Ben siyaseti 2010 dan beri cok yakindan takip ediyorum , sadece cubbeldi davasi degil bir cok davada ergenekon , balyoz , odatv ,sike davalarinda fettuhlacilar insanlara buyuk kumpaslar kurdular , sadece sike yaptigi iddasiyla Aziz yildirimi 150 yilla yargilaycaklardi , tayyip erdogan yasayi degistir kurtuldu adam.

Arab bahari ile Turkiyede Ataturkculugu bitirme operasyonunu ayni zmanda gercklesmesi tesaduf degildi . Zaman gazetesi kose yazari ihsan dagi bir yazisinda bu operasyonlari Amerika karsiti askerlere yapildigini soylemisti.

Bu operasyonu yapan polis ve savcilar buyuk ihtimalle casusluktan yargilancaklar cunku iddalara gore , milleti dinleyip dinleyip israile gondermisler.
Ben sonuc olarak sunu soyluorum birilerine olan kinimiz bizi adaletsizlige suruklmesin

Tuncay Güney durmuyor çalışmalara devam etmekte.Şimdi de -Selam Tevhid- terör örgütü adı ilan edildi !!! Uğur dündarın programında ağzından kaçırdıydı asıl amacını "Türkiye'yi yıkmayı açıkca söylememişti ama Abdülhamid bile 30 yıl dayanabildi zamanı gelince her devlet çöker demişti. Ömrüm yetecek mi bu tiyatronun sonunu görmeye bakalım ? Şimdi buradan da tc taraftarı olduğumuz sonucunu çıkaranlar olur mu ki :D ?

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tuncay Güney durmuyor çalışmalara devam etmekte.Şimdi de -Selam Tevhid- terör örgütü adı ilan edildi !!! Uğur dündarın programında ağzından kaçırdıydı asıl amacını "Türkiye'yi yıkmayı açıkca söylememişti ama Abdülhamid bile 30 yıl dayanabildi zamanı gelince her devlet çöker demişti. Ömrüm yetecek mi bu tiyatronun sonunu görmeye bakalım ? Şimdi buradan da tc taraftarı olduğumuz sonucunu çıkaranlar olur mu ki :D ?

:D Tabi bizim bu yazilarimizda tc taraftari oldugumuz sonucu cikracak olan kardes olursa Allah azze ve celle ona feraset vermesi icin dua etmek yeterli olur sanirim ,tartismak bos olur cunku.

Biliyorsun cemaatciler ihh ya el kaide diye baskin yaptilar, Buyuk ihtimalle cemaatciler tayyibi indirselerdi ,sonra sira muslumanlra gelecekti , okadar vakif , dernek kapnacak , bir cok musluman uzuun yillarca hapisle yargilanacakti.

Tabiki biz ALLAH azze ve celleye tevekkul eder ona siginiriz , ama onumuzde ihtimaller sundugu zaman itikadimiz zarar gelmeycek sekilde muslumanlar faydasi olan insanlarin yonetimde kalmasini istememis lazim , tabi simdi benim bu lafimdan aha oy atmayi savunuyor diyenler cikacakmidir:p

Üst Ana Sayfa Alt