Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cümleten Selamünaleyküm Arkadaşlar !...

miskin75 Çevrimdışı

miskin75

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Adım Yavuz 37 yaşımdayım. Çamlıcada oturuyorum. Güvenlik Görevlisiyim. Yalnız yaşıyorum. Foruma yeni kayıt oldum. Kendimce dinimi yaşamaya çalışıyorum. Ama dilinde ayrı icraatta ayrı yaşayanlardanım. Ama kimin nasıl veya ne zaman ve hangi sebepten dolayı kurtuluşa ereceğini yalnız Allah c.c. bilir.
O yüzden bende bi arayıştayım. Anlayışınızdan dolayı Allah c.c. Razı olsun... Şimdiden :)

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adım Yavuz 37 yaşımdayım. Çamlıcada oturuyorum. Güvenlik Görevlisiyim. Yalnız yaşıyorum. Foruma yeni kayıt oldum. Kendimce dinimi yaşamaya çalışıyorum. Ama dilinde ayrı icraatta ayrı yaşayanlardanım. Ama kimin nasıl veya ne zaman ve hangi sebepten dolayı kurtuluşa ereceğini yalnız Allah c.c. bilir.
O yüzden bende bi arayıştayım. Anlayışınızdan dolayı Allah c.c. Razı olsun... Şimdiden :)

Hoş Geldin İnşAllah dilinde de Yaşayışında da İSLAM olan bir toplum oluşturabiliriz :)