Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Discord Sunucumuz İçin İsim Önerebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
labirent Çevrimdışı

labirent

İyi Bilinen Üye
Moderatör
@Abdullah4 daha önce de aynı uyarı yapılmış. Yorumunuzdan sonra eğer bir başkası yeni bir yorum eklememişse lütfen önceki mesajı düzenleyerek üzerine ekleyip düzeltin. Burayı WhatsApp gibi kullanmıyoruz. Bu başlık altında konu dışı yorumlarınıza tek tek cevap verirsem forumun düzenini sağlayamayız.

Reklam noktasında eğer konu içeriğinde videolar yer alıyorsa bunlar YouTube, Twitter gibi sitelerdeki reklamdır. Sitemizde seçilmiş reklam yayınlamıyor. Önceki yorumlarınızda cihazınıza virüs bulaştığını vs yazdınız. Bilmediğiniz konularda böyle iddialı olmayı bırakıp öğrenmek için biraz çaba harcarsanız belki benzer problemleri tekrar yaşamazsınız.

Bu başlık altındaki yorumlar ana konudan uzaklaştığı için ve Discrod'a erişimin engellenmiş olması sebebiyle konunun kilitlenmesi yerinde olacaktır.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ben onu kırarım VPN flan var Amerika'da konumunu yaparsın hemen discord girersin diğer yöntemde modlu discord kullanmaktır abdulmuizz fida bu sitede neden reklam var reklam engelleyici 20 tane reklam var diyor İslam tr girişte 1 reklam 1 takipçi bulundu yazıyor ben adguard kullanıyorum
Edebsizliğini bir daha yap bakalım!

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Edebsizliğini bir daha yap bakalım!
Abdulmuizz fida ben anlayamadım için soruyorum kimse bana cevap vermiyor tek başıma kalıyorum şöyle yazsan olmaz mıydı hatamı söyleseydin bende düzelteyim ben herşeyi üstüme aliniyorum böyle yazınca ben üzülüyorum ne yaptım diye

عبد الله يحيى Çevrimdışı

عبد الله يحيى

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭cçok özür dilerim abdulmuizz fida lütfen yasağını kaldir tamam anlayamadım konuları girmeyeceğim lütfen bir kere daha engeli kaldir ben Türkçe de çoğu Kelimeyi bilmiyorum yanlış anlıyorum bu yüzden özür diliyorum her gün İslam kitap okuyorum anlayamadım için sormak için geliyorum tamam anlamadığım şeyleri buraya sormayacaağım lütfen başka soracağım yer yok kardeşim bana Abdulmuizz fida ve elmuhacir yardım ediyordu lütfen daha dikkatli olacağım söz veriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt