Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dünya Islam Alimleri Birliği De Kınadı

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
azı dişini gösterecek bir güç yok islam dunyasında
Bu sizin ve 'müslümanların' genelinin temsiliyetini gösterir. O 'terörist' dediğini kardeşler(sadece fransadakiler değil) Ağızındaki bütün dişleri gösteriyorlar sizin 'çok güçlü, yenilemez' olduğunu sandığınız toplumlara (ayırt etmiyorum, küfür tek millettir) ve evet korkuyorlar, siz fark edin veya farketmeyin. O insanlardaki cesaretin %1'i bütün ümmette olsa İslamın İzzeti tekrar gelir biiznillah. Mezheb kavgaları ve tarikatler demişsiniz, islamın düşen izzetini tekrar kaldırmada en büyük engellerdendir mezheb tassupçuları ve tarikatler. İnsanları uyuta uyuta dinini unutturanlardır ona da katılıyorum, Sadece Rasulullah'ı çiçekçi(haşa!) olarak tanıtan 'Komutan' lığını unutturan Hıyanet işleridir ona da katılıyorum, yumuşak tahtlarında lüks evlerinde, arabalarında yaşayayıp zühd ve takva dersi veren 'şeyhlerdir' buna da katılıyorum. Unutmadan 'medeniyetler arası diyalog' diye milleti uyutan 'şeyh' ve başkanlardır ona da katılıyorum. Tek katılmadığım yer İslamın 'tc başbakanı' gibi şahısların 'takiyye' yaparak İslamın yücelmesini beklemektir. Hak olan yol batılla döşenmez. tc. başbakanı olsam ne yapacağımızı sormuşsunuz? bir kere o pozisyonda olmak istemem (Maide-44) ikincisi Allah'ın dinini bırakıp sırf menfaat uğruna kafirlerin yanında durmam (vela bera)
Ne yazacağımı şaşırdım aklıma gelen bunlar, Allah sana hidayet versin.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
azı dişini gösterecek bir güç yok islam duntasında..mezheb kavgaları ,tarikat çekişmeleri yedi bitirdi bizi..

siz t.c nin başbakanı olsanız ne yapardınız?teröriste sahib çıkan bir mesaj yayınlayabilirmiydiniz?
Madem sizin terörist ama bizim mücâhid dediğimiz kişilere sahip çıkacak gücü yoktu, bari gidip o pis geberen kâfirler için Yürüyüşe katılmasaydı bari. Buna da mı mecburdu?? Bunların iyi niyetli olduğuna inancım tamamen bitti bu olayla!!

şukran gumuş Çevrimdışı

şukran gumuş

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Madem sizin terörist ama bizim mücâhid dediğimiz kişilere sahip çıkacak gücü yoktu, bari gidip o pis geberen kâfirler için Yürüyüşe katılmasaydı bari. Buna da mı mecburdu?? Bunların iyi niyetli olduğuna inancım tamamen bitti bu olayla!!
Yazılarımı doğru okursanız sevinirim.Ben kimseye terörist demedim .Siyasi olarak "terörist" bir dillendirme var .Maalesef bunu belirleyende batı.
sen istediğin kadar mucahid desende ,siyasi anlamda bir terörist....

İnsanların oturdukları yerden vatan kurtarmak ,mücadele etmek ,akıl vermek çok kolay geliyor.Avamdan biri için gidip bir bomba atmak çok kolay.
Bir devlet başkanı aynı mantıkla haraket edebilirmi?Varsa böyle bir devlet başkanı banada gösterin?kimmiş merak ettim?

Onu bırakalımda yaptığı doğrumu?

şuan islam dünyası okadar rezalet bir konumdaki ,askeri gücü bir tamamen avrupaya bağlı.Ya sermayesi?

neredeyse %80 i avupada isviçrede merkez bankalarında yer alıyor.

Aman üretme bak ben üretiyorum! aman banka açma faiz var! bizim bankamıza yatır! deyip tezgahı kurmuş bunlar.

tarikat softalarıda ,nefs tezkiyyesi adı altına dünyanın değersizliği,ahirete adanmışlık felsefesiyle tembelliğiin nurlu kapısı oldular ve gizli gizli desdeklendilerde.

Düşünmez ,akıl yürütmez bir Müslüman yetiştirdiler..

Kos koca islam dünyası allahın kitabına dönse tükürüğüyle boğar bunları yoksa.

Fakat her şey disiplinli ,kurgulanmış ,akılcı bir anlayışla yapılmalı.her yönde aktif bir şekilde verilen tavizler ve açıklar kapatılarak olmalı.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
SübhanALLAH ne günlere kaldık

Peygamber efendimize yapmadığını bırakmayan bu kafir hakkında acaba ALLAH'a nasıl hesap verecekler

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yazılarımı doğru okursanız sevinirim.Ben kimseye terörist demedim .Siyasi olarak "terörist" bir dillendirme var .Maalesef bunu belirleyende batı.
sen istediğin kadar mucahid desende ,siyasi anlamda bir terörist....

İnsanların oturdukları yerden vatan kurtarmak ,mücadele etmek ,akıl vermek çok kolay geliyor.Avamdan biri için gidip bir bomba atmak çok kolay.
Bir devlet başkanı aynı mantıkla haraket edebilirmi?Varsa böyle bir devlet başkanı banada gösterin?kimmiş merak ettim?

Onu bırakalımda yaptığı doğrumu?

şuan islam dünyası okadar rezalet bir konumdaki ,askeri gücü bir tamamen avrupaya bağlı.Ya sermayesi?

neredeyse %80 i avupada isviçrede merkez bankalarında yer alıyor.

Aman üretme bak ben üretiyorum! aman banka açma faiz var! bizim bankamıza yatır! deyip tezgahı kurmuş bunlar.

tarikat softalarıda ,nefs tezkiyyesi adı altına dünyanın değersizliği,ahirete adanmışlık felsefesiyle tembelliğiin nurlu kapısı oldular ve gizli gizli desdeklendilerde.

Düşünmez ,akıl yürütmez bir Müslüman yetiştirdiler..

Kos koca islam dünyası allahın kitabına dönse tükürüğüyle boğar bunları yoksa.

Fakat her şey disiplinli ,kurgulanmış ,akılcı bir anlayışla yapılmalı.her yönde aktif bir şekilde verilen tavizler ve açıklar kapatılarak olmalı.

"Terörist" kavrami ithal bir kavramdir ... Ispanya'dan cikma bir terimdir ... Sonralari kafirlerin ve yerli Münafiklarin Cihadi yok etme cabalarinda kullandiklari bir ibaredir ... Siyasetlen uzakdan yakindan alakasi yok yani ... Kafirler gibi düsünüyorsaniz devam edin ...

Müslümanlarin Zillet icinde olmalarinin ilk ve aslinda bütün diger nedenlerin bulustugu nokta olan Cihad'i terk etmektir ... Diger bir konu ise birkac mesajdir sempatinizi acikladiginiz T.C. ve lidlerleri gibi tagutlar ve onlari kutsayan ahmaklardir ...
"... Şüphesiz ki, bir kavim kendi durumunu değiştirmedikçe Allah onların durumunu değiştirmez. Allah, bir kavme kötülük diledi mi, artık o geri çevrilemez. Onlar için Allah'tan başka hiçbir yardımcı da yoktur." Rad/11

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B7F1b3DIYAEqHzn.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
görsellere charlie hebdo yazdım şimdi RABBİM,azabını bol etsin amin

hep belden aşağı fotolar

şukran gumuş Çevrimdışı

şukran gumuş

Üyeliği İptal Edildi
Banned
"Terörist" kavrami ithal bir kavramdir ... Ispanya'dan cikma bir terimdir ... Sonralari kafirlerin ve yerli Münafiklarin Cihadi yok etme cabalarinda kullandiklari bir ibaredir ... Siyasetlen uzakdan yakindan alakasi yok yani ... Kafirler gibi düsünüyorsaniz devam edin ...

Müslümanlarin Zillet icinde olmalarinin ilk ve aslinda bütün diger nedenlerin bulustugu nokta olan Cihad'i terk etmektir ... Diger bir konu ise birkac mesajdir sempatinizi acikladiginiz T.C. ve lidlerleri gibi tagutlar ve onlari kutsayan ahmaklardir ...
"... Şüphesiz ki, bir kavim kendi durumunu değiştirmedikçe Allah onların durumunu değiştirmez. Allah, bir kavme kötülük diledi mi, artık o geri çevrilemez. Onlar için Allah'tan başka hiçbir yardımcı da yoktur." Rad/11
ii

sen devlet başkanı olsan ne yapardın?

sen içindeki pislikleri temizledinmiki karşındaki düşmana emin bir şekilde saldıracaksın?

onlar hemen yek vücut oldu parisde yürüyüş yapıyorlar.sen ne yapıyorsun?

en son yemen sana'da bomba patladı 30 kişi öldü .islam dünyası ne tepki verdi?

haa sen mücadeleden bıkmışlık edasıyla ,bir an önce kurşunlara hedef oliyim

allah cc 'nın müjdesine mazhar olayım diyorsan çok yanılıyorsun.

Allah cc nezdinde ,içi boş kuru cihad anlayışının zerre kadar değeri yoktur.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ii

sen içindeki pislikleri temizledinmiki karşındaki düşmana emin bir şekilde saldıracaksın?

Rasulullah sav.her yönden bizim örneğimizdir O nun stratejisi neyse bizim ki de odur bu tür akılcı çözümler İslama terstir Rasulullah hiçbir zaman kafirlere taviz vermemiştir

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ii

Yaww hee hee bi bitmediniz.

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ii

Bir kardes net cevap vermis aslinda ... nebevi metod ...
Ama sen sorunda samimi olmadigin icin bende ayni seviyede söyle cevap verim ...
Bütün Laiklere(buna Tayyipciler dahil), Tasavvufculara ve diger sapik firkalara "Ya sev(cizye vererek) ya terk et ya da kilicimla tanis" derdim ... bize cok denilen bir sloganin degisik versiyonu :)
Sonra Paris'dekinden daha cok bir kalabalikla Ortadoguya ordularimi sürer kilic ile vahdet saglardim :) tarihte örnekleri cok ..

şukran gumuş Çevrimdışı

şukran gumuş

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bu bombayı koalisyon güçleri kerkük'e attı ama patlamadı,sizin evlerinizede böyle bombalar atılsa bakalım böyle savunabilecek miydin bu hükümeti,bunları atan uçakların kimiside türkiyeden geliyor

Ekli dosyayı görüntüle 9481
tayyibe taptığımızda yok..söyle bir lider ona tabi olalım.....allahın ipine sımsıkı sarılıp ayrılığa düşmeyeceğiz ..kimmiş bu lider?

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tayyibe taptığımızda yok..söyle bir lider ona tabi olalım.....allahın ipine sımsıkı sarılıp ayrılığa düşmeyeceğiz ..kimmiş bu lider?

O lider Rasul(s.a.v)di bu kadar basit.Allahin ipine ve Rasul(s.a.v)sunnetine sımsıkı sarilacagiz...kim bundan aksini iddia ediyorsa Rasul(s.a.v)e yalan isnad eder...

şukran gumuş Çevrimdışı

şukran gumuş

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kardeşlerim böyle hamasi cihad çığırtkanlığıyla bu iş olmaz.Buna demogoji denir.Cihad malla ,canla olur.iyi güzelde ortaya ne koyduk?

bizim gibi muvahhid muslumanın bankasımı var?

t.v' simi var

ortaya koyduğun sermaye ne ?

üfürükçü said nursi bizden daha iyi değilmi?

ya cübbeli Ahmet taifesi?

siz bu muslumanlara emin bir şeklide arkanızı dönüp düşmanla savaşabilirmisiniz?

en ufak bir çıkarda satmazlarmı sizi..

hiç bir derneğimiz yok

yapılanmamız yok

efden pufden nedenlerle tekfir etmekle uğraş dur!yaptığımız bu..

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
kardeşlerim böyle hamasi cihad çığırtkanlığıyla bu iş olmaz.Buna demogoji denir.Cihad malla ,canla olur.iyi güzelde ortaya ne koyduk?

bizim gibi muvahhid muslumanın bankasımı var?

t.v' simi var

ortaya koyduğun sermaye ne ?

üfürükçü said nursi bizden daha iyi değilmi?

ya cübbeli Ahmet taifesi?

siz bu muslumanlara emin bir şeklide arkanızı dönüp düşmanla savaşabilirmisiniz?

en ufak bir çıkarda satmazlarmı sizi..

hiç bir derneğimiz yok

yapılanmamız yok

efden pufden nedenlerle tekfir etmekle uğraş dur!yaptığımız bu..

Ne kadar peşin hükümlüsünüz? İstersen dünya da tek kal, atacak taşın olsun, onların suyuna gitmekten daha iyidir. Bırakın bu teslimiyeti bir kenara. Bırakın dünya onların olsun.

Üst Ana Sayfa Alt