Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ebubekir Sifil Ve Caner Taslaman Canlı Yayında Tartışma Ayarladı

sekerci100 Çevrimdışı

sekerci100

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sifil bey baya bi sabırlıymış ben tutamazdım kendimi herhalde, gıcık gıcık gülüyor tam patlatmalık.

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir şey fark ettim. Tanıdığım hadis inkarcılarının hiçbiri arapça bilmiyor.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Taslaman için bir şey demiyorum onun ne olduğu malum, Sifil in tarzından rahatsız olan varmı , karşısındakine cahilsin , anlamazsın, sana öğreteceğim v.s. diye hitap etmesinden.(bu arada sifilin sıkıntısı sadece tavrı değil)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Kibirliye karşı kibir, sadakadır."
(Munâvî, Feyzu'l-Kadîr, IV, s. 366/5299)
Bu bana sunu hatırlatıyor abı yanlıssam belırtın ınsaallah.

Kısasta sizin için hayat vardır, ey akıl sahibleri. Ta ki, sakınasınız.bakara 179

sekerci100 Çevrimdışı

sekerci100

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Programın müslümanlara hiçbir faydası olmadı. Sosyal medyada görüyorum hadis inkarcılığı iyice artmış. Sifil bey keşke çıkmasaydı o programa.

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Az önce Caner Taslamanın bir videosunu izledim. Caner Taslamanı takdir etmedim değil. Bozuk saat dahi günde iki defa doğruyu gösteriyor.

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Merak ettiğim Kur'anda cuma namazının öğle vaktinde kılanacağı yazıyor mu ? Yoksa hadislerden mi anlıyoruz ?

Üst Ana Sayfa Alt