Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

En Son Ne Zaman....?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
NeZnam ' Alıntı:
eğer awesomdan alıyorsam o 3 meddenin üçüde ortadan kalkar :)))))

nasıl yani... ben erkeksem ve bana çaktırmadan gül bırakılıyorsa ben ne anlamalıyımki... :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bende öle düşünürüm. ay deliiiiiiiiiiiiiiiiii derim. sonra döverim işte :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şiddete hayır... bencede...
erkekler için... size çiçek hediye eden erkek arkadaşınızı dövmek şiddetten sayılmayacağı için evet... :huhuuhuu

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH seni çiçeksiz bıraksın diyecegim olmıyacak...sen ne çiçek al nede ver oldumu boyle

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bakın bize bir çiçeği bilem çok görüyolar :dillll birde ahi olacaklar
smileygarden87_sm.gif

E Çevrimdışı

enes bin malik

Misafir
deli sana şimdi çiçek verirdim böle dediğin için ama beni de döversin şimdi sen ::

? Çevrimdışı

...

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ENES BİN MÂLİK ' Alıntı:
deli sana şimdi çiçek verirdim böle dediğin için ama beni de döversin şimdi sen ::
bende döverim yok çiçek falan.. zaten çiçek yüzünden kavga ediyolar bide sen verme yani :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne oluyos yaaa. otlanayım diyemi veriyosunuz çiçeği yoksa 3. nedenden dolayımı. ne oluyos. tanımadığım bir kıs bilem bana çiçek vermeye kalksa kafasına geçiririm o çiçeği... bilmiş olun. evleneceğim kişi müstesna tabee :rolleyes:

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:muhaha :muhaha :muhaha ohhhh valla rahatladımmmm bak artık seninde bir çiçek verenin var :muhaha :muhaha :muhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt