Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

En Son Ne Zaman....?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu aralar hissediyorum.
deli ' Alıntı:
hiçbir zaman :huhuuhuu eğer bıraksaydı zaten onu döverdim. ne bu hakaretmi ediyon bana diye :eek:hafalanoldum

en son nezaman yeryüzünde ALLAHın ayetlerinden birini net olarak görebildin... :huhuuhuu
neden böyle düşünürdün bu kadar kötü birşey mi arkadaşından çiçek almak.hem ben onu dövemem o benden büyük :güldüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
iyide ben erkekim. erkeğin erkeğe çiçek hediye ettiği nerede görülmüş. bir erkeğe çiçek hediye ederseniz eğer onun 3 anlamı vardır...
1- otlanması için
2- sevdiği birine hediye edeceğini düşünüyorsunuzdur
3- bu konuda açıklama yapmak istemiyorum... :dillll
2. madde benim için şimdilik pek söz konusu değil. diğer 1. ve 3 cü maddeler için dayağı hakeder işte :muhaha
smileygarden87_sm.gif

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hayretim şaştı yani ne manalar çıkardın yaa :hahahaa birincisi çiçeği aldiğın kişiye göre yorumu degısır eger aldıgın kısı sağlamsa birşey olmaz o manaların hiçbirine de gelmez.şuda var erkeklerlerin arkadaşlıklarıyla kızlarınki bir degildir doğal olarak bu muhabbeti ifade şekilleride farklıdır. :huhuuhuu bu arada geçmiş olsun hastaymişsın Allah şifa versin.

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
NeZnam ' Alıntı:
hayretim şaştı yani ne manalar çıkardın yaa :hahahaa birincisi çiçeği aldiğın kişiye göre yorumu degısır eger aldıgın kısı sağlamsa birşey olmaz o manaların hiçbirine de gelmez.şuda var erkeklerlerin arkadaşlıklarıyla kızlarınki bir degildir doğal olarak bu muhabbeti ifade şekilleride farklıdır. :huhuuhuu bu arada geçmiş olsun hastaymişsın ALLAH şifa versin.

ben buna gülerimm
:muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
kardeşim diosun hastamışsınn zaten öle deil mi??? :dillll

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yok ben yinede öyle demeyim nede olsa büyüğüm:)ben diğer baş agrısını kastetmıstım...

E Çevrimdışı

enes bin malik

Misafir
soru sormamışsınız
en son ne zaman bir kardeşine dua ettin?

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
:güldüm :güldüm :güldüm
en son ne zaman ilaç içtinn :huhuuhuu

E Çevrimdışı

enes bin malik

Misafir
bir kaç gün oldu
en son ne zaman gözlerin yaşardı ama ağlayamadın?

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
:agliyorum :agliyorum
en son ne zaman hasta oldunn

E Çevrimdışı

enes bin malik

Misafir
iki hafta önce rabbime şükürler olsun kurtuldum hastalıktan
en son ne zaman kardeşlerini özledin

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
NeZnam ' Alıntı:
hayretim şaştı yani ne manalar çıkardın yaa :hahahaa birincisi çiçeği aldiğın kişiye göre yorumu degısır eger aldıgın kısı sağlamsa birşey olmaz o manaların hiçbirine de gelmez.şuda var erkeklerlerin arkadaşlıklarıyla kızlarınki bir degildir doğal olarak bu muhabbeti ifade şekilleride farklıdır. :huhuuhuu bu arada geçmiş olsun hastaymişsın ALLAH şifa versin.

aldığım kişiye göre nasıl değişir, aldığım kişinin sağlam olması nedemek. bu arada acil şifa dilekleri içinde Allah razı olsun...

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
amanimmm bunlar buraya geldilerrr :huhuuhuu
yaa kardeşim gidin başka yerde halledin meselenizi :dillll
bu konu barimm temiz kalsınnn :huhuuhuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt