Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esed'in Kafirleri Camiyi Bombalayıp Mucahidlere İftira Atar!

Muhammed SAV Çevrimdışı

Muhammed SAV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Özgür Suriye Ordusu denilen terör örgütü Suriye'de cami yıktı.
Ayrıca "Allahu Ekber" sesleri eşliğinde bunu görüntülediler.

Yorum sizin

Muhammed SAV Çevrimdışı

Muhammed SAV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm kardeşim,
Burada yıkılan bir cami var. Bana bunu bilinçli mi koydun diyorsun?
Sorunu gerçekten anlayamadım. Neden böyle soruyorsun?

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam
arkadaş sen de hele sadece denk mi geldi videoyu youtube yükleyen .....'nın kanalına bakarsan ne demek istediğimi anlarsın

Muhammed SAV Çevrimdışı

Muhammed SAV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Cami'nin yıkılması önemli değil diyorsun.
Diyelim ki bilmeden koydum. Ya da bilerek koydum. Değişen nedir?
Cami yıkılmamış mı olacak?

Muhammed SAV Çevrimdışı

Muhammed SAV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili kardeşim şu anda kalbin imanla değil şeytanın öfkesi ile dolu olduğunu görüyorum.

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esad askerleri bir ara işkence görüntüleri yayınlamışlardı orada da tekbir sesleriyle halkı kışkırtma amacındaydılar...Burada tekbir getirenlerin ÖSO olduğuna dair delilin nedir aralarında mıydın orada mıydın...

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yavaş ol kalpleri yalınız Allah bilir şu anda kalbim esede ve kafir destekçilerine kin ve öfkeyle ,mücahit kardeşlerime de sevgi ve muhabbetle dolu

şimdi bi daha soruyorum bu videoyu youtube yükleyen kanalında yayınlayanın "suriye gerçekleri""syrian truth" adlı şeref yoksunu olduğunu bildiğin halde mi koydun videoyu

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bana ONLARIN PYD/PKK grupları olmadığına ve onların müslümanları kandırma amaçlı sadece öylesine tekbir getirmediklerine dair kanıtın olabilir mi bu da bir ihtimal...

Muhammed SAV Çevrimdışı

Muhammed SAV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Burada önemli olan ÖSO'nun Cami yıktığıdır. Görüntülerde ÖSO militanları var. Diğer basın kaynakları bunu doğruluyor. Sizin sormanızla bu değişmiyor.
Sonuç olarak ÖSO cami yıkmıştır.

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aşağılık bir rafizi gibi konuştuğunun farkında mısın?Belli oluyor ki bilinçli bir şekilde videoyu koyarak burada kafir oğlu kafir beşarın propangandasını yapmaya gelmişsin veya farkında olmadan yapıyorsun

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ve hala adam gibi cevap vermiyorsun lafı çevirip duruyorsun ne amaca hizmet ettiğini söyleyemeyecek kadar korkaksın

Muhammed SAV Çevrimdışı

Muhammed SAV

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Öfke seni yemiş bitirmiş sevgili kardeşim.

Ben yalana dolana sığınacağıma Yüca Allah'a sığınmayı tercih ederim. Ben sadece doğruları söylerim.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Muhammed , evvela buradan bildir o ismini (nick) değiştireceğim , yerine hangi nick istiyorsan buradan yaz.

İkincisi Esed'i ve ordusunu Kafir görüyor musun?

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Burada önemli olan ÖSO'nun Cami yıktığıdır. Görüntülerde ÖSO militanları var. Diğer basın kaynakları bunu doğruluyor. Sizin sormanızla bu değişmiyor.
Sonuç olarak ÖSO cami yıkmıştır.

Rahat kandırılma;

HUCURAT / 6
Ey iman edenler! Eğer fasıkın biri size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da sonra yaptığınızdan pişman olursunuz.

Üst Ana Sayfa Alt