Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esir Kardeşlerimize Dua Ediyor Musunuz?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
esir.jpg

- ESİR - ESARET

Yüksek Kalite Link : (Önerilen-147mb)

http://gulyarasi.com/medya/r-islami-videolar-16-nasihat-videolari-186-esir-klip-3460.html

subhanaAllah onlar ki dinleri uğruna hapis edildiler. Allah birdir Allah'dan başka İLAH yoktur demeleri yüzünden hapis edildiler.. Onlara verecek bir duamızda yoksa ... Vallahi yazıklar olsun bize.. Olucaktır da....

DUALARINIZDA Esir Kardeşlerimizi UNUTMAYIN

F Çevrimdışı

Filistinim

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'ım esirlerimizin ve müslümanların bağını çöz

Ey kudret sahibi Rabbimiz mücahid kardeşlerimize güç ver İslam ı tekrar hakim kılsınlar ve tüm esir kadreşlerimizi hürriyete kavuştursunlar

Ey alemlerin Rabbi Rahman ve Rahim olan Allah'ım "Sensin yaratan ,Sensin görünmeyeni gören"

Ey Şafi olan Rabbimiz hasta ve yaralı esir kardeşlerimize şifa ver

Düşmanlarımıza şifasını vermeyeceğin hastalıklar ver

Amin amin amin, Allah (c.c.) kardeşlerimize ya zaferi ya şehadeti nasibeylesin inşeAllah

Allah(c.c.) razı olsun

E Çevrimdışı

Ebu Velid

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esaret altındaki kardeşleri Allah kurtarsın. Çok zordur esaret altında yaşamak. İslâm ümmetinin sırtında ağır bir yüktür onların bu durumu. Onlar bu haldeyken yaşadığımız rahatlıktan dolayı cehennem bizi bekliyor olabilir. Allah korusun.

Ş Çevrimdışı

şehide kıyam jihadi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esirlerimizle Gariplerimiz

Tüm esirleri kapsayıcı dualarla birlikte kardeşlerimiz için özel duaları da esirgemeyelim.
esirlerimizle ilgili güncel bilgilerin yer aldığı bir site, hazırlayanlardan ALLAH razı olsun Müslüman Esirlere Özgürlük | 'en büyük özgürlük Allah'a köle olmakt?r'
esaretin her türlüsü dayanılmaz bir zulüm, siteden kardeşlerimizin yüzlerine bakarak, isimleriyle, onların durumlarını düşünerek dua edelim,
biz sadece ailesi ya da dava arkadaşlarının gündeme getirebildikleri yüzleri görebiliyoruz , kimsenin sahip çıkmadığı onbinlerce esirimiz var. İnterneti bir milyon gereksiz şey için kullanıyoruz birazcık araştırmayla Türkiye'de hiç gündem olamamış başka kardeşlerimizin yüzlerine, isimlerine ulaşabiliriz. gözlerinin içine bakabiliriz, betonun soğuğunu, susuzluğu, açlığı ve gördükleri psikolojik ve fiziksel işkenceleri o zaman daha iyi hissedebiliriz. Yaşadıklarını hissederek dua ettiğimiz zaman eminim kardeşlerimiz de bizi hissedecek, dünyanın bir ucunda bir Müslüman bana dua ediyor...kalbimde duyduğum bu ferahlıkta, bir Müslüman kardeşimin nefesi var... ben duamda bunu mutlaka belirtiyorum diyorum ki "ALLAH'ım kardeşime o zindanda unutulmadığını, kendisi için ağlayanlar olduğunu bildir"
Aklımıza ilk gelen İsrail, Amerika, Rusya, Çin zindanlarının yanı sıra, işbirlikçi hükümetlerin zindanlarında daha büyük zulümler yaşanıyor, CİA, Afrika, Pakistan gibi bölgelerde onlarca yeraltı zindanında işbirlikçi kafirlerle birlikte zulmünü sürdürüyor.
bu röportajı mutlaka okuyun Pakistandaki yeraltı zindanları
ALLAH'ım kardeşlerimizi kafirlerin ellerinden kurtar,onlara dayanma gücü ve sabır ver... kalplerine ve ruhlarına şifa ver...soğuk hücrelerde yalnızlıkla sıkışan kalplere ferahlık ver, melekleri onlara arkadaş kıl, zindanı onlara medrese kıl, şehadeti arzulayanlarını yanına kabul eyle...amin amin amin..

"Eğer sizlere bana neler yapıldığını anlatsam, kalbiniz durur ve etiniz kemiğinizden ayrılırdı." Almanya?da tutuklu Müslüman kad?na i?kence | Müslüman Esirlere Özgürlük

Üst Ana Sayfa Alt