Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Evimde Bulduğum Arapça Yazılı Kağıdın Ne Olduğu Hakkında Yardım Eder misiniz?

M Çevrimdışı

Mehtii34

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
evimde arapça yazılı bir kapıt buldum ne olduğunu bilmiyorum lütfen anlayan birisi varsa yardımcı olabilir misiniz
IMG_2258.jpeg

e.soyler.Tawheed Çevrimdışı

e.soyler.Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim selamünaleyküm, hocanın dediklerini yazıyorum:

Bu kağıdı yakmanızı ve küllerini toprağa gömmenizi söylüyor. Kağıtta anlamsız harfler ve çizgiler var. Yakıp külünü toprağa gömünüz ve korkmayınız. Bütün dünya size zarar vermek istese de Allah dilemediği sürece kimse bir şey yapamaz. Ayrıca, korkmanıza gerek yok.

Kardeşim, hocamız aynen böyle yazdı. Yakıp külünü toprağa dökün. Selametle.

Son düzenleme:
e.soyler.Tawheed Çevrimdışı

e.soyler.Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim selamünaleyküm, hocanın dediklerini yazıyorum:

Bu kağıdı yakmanızı ve küllerini toprağa gömmenizi söylüyor. Kağıtta anlamsız harfler ve çizgiler var. Yakıp külünü toprağa gömünüz ve korkmayınız. Bütün dünya size zarar vermek istese de Allah dilemediği sürece kimse bir şey yapamaz. Ayrıca, korkmanıza gerek yok.

Kardeşim, hocamız aynen böyle yazdı. Yakıp külünü toprağa dökün. Selametle.
Talebesi ise şunları söyledi: "Bu kağıt bükülmüş bir kağıda benziyor, muhtemelen muskadır. Ancak büyük ihtimalle sihir de yapılmış olabilir, çünkü manasız kelimeler olduğunu söylüyor. Kardeşim, hoca da bunu söylüyor. O yüzden tekrar söylüyorum: Yakıp külünü toprağa göm."

TUVEYLİB Çevrimdışı

TUVEYLİB

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İlk cümleler hep ekber kelimesi vardır tekrarlı. Ama Allah yerine sanki şeytanın ismi yazılmış...Diğerleri okunmuyor bazen tek tük kelimeler var. Ama bu büyük ihtimal büyü...İmha ediniz....

Üst Ana Sayfa Alt