"Evimiz 16 günde 17 kez yandı, yardım istiyoruz"

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Frm. Yöneticisi
Yaşadıkları evde 16 gün içinde 17 kez yangın çıktığını iddia eden aile Diyanet'ten yardım istedi. Ev sahibi Ahmet Dadaylı, "Bütün eşyalarımız yandı. Gece sokakta arabanın içerisinde nöbet tutuyoruz" dedi.Kastamonu'nun merkeze bağlı Kurusaray köyünde yaşayan Dadaylı ailesi, evlerinde bilinmeyen bir sebeple sürekli yangın çıktığı iddiasıyla yardım çağrısında bulundu.İlk yangının 27 Kasım’da yatak odasından başladığını söyleyen ev sahibi Ahmet Dadaylı, “Yatak odasındaki yangını söndürdük. O günden bu tarafta her gün evimiz yanıyor. Şimdiye kadar 17 kez evimiz yandı. Şu ana kadar 2 defa jandarma ve itfaiye ekiplerine haber verdik. Onlar sağ olsun geldiler, söndürdüler, yardım ettiler" dedi.Yangınların çıkış nedeninin bulunamadığını savunan Dadaylı, "Evimizde çıkan küçük çaptaki yangınları da bizler kendi imkanlarımızla söndürdük. İtfaiye hortumu ile müdahale ediyoruz. Gece gündüz bekliyoruz. Şaşırdık, evimizde yanmayan yer kalmadı. Bütün eşyalarımız, elbiselerimiz, çoraplarımıza varana kadar her şey yandı" diye konuştu."GECE ARABANIN İÇİNDE NÖBET TUTUYORUZ"

Aile fertlerinden Mehmet Dadaylı ise Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yardım talebinde bulunarak, "Gece sokakta arabanın içerisinde nöbet tutuyoruz. Elimizde itfaiye hortumu var, acaba neresi yanacak. Acaba çatı mı yanacak, yoksa diğer oda mı yanacak. Şaşırdık kaldık, akıl mantık alacak bir şey yok. Tek isteğimiz Diyanet'ten hocalarımız gelsin, bir incelemede bulunsun. Artık bizler bu evde duramaz olduk" dedi.
 

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Frm. Yöneticisi

Alketa

Yeşil çaylı ice tea yeterince övülmüyor.
İslam-TR Üyesi
Ailenin geliniymiş yakan. :)
Ben merak ettim bu ablayı dinledim biraz tuhaf bir kadin sey diyor herkes ondan suphelenmis etmis onun da canina tak etmis aman iyi tamam ben yaptım demiş polise.
Once kabul etmis sonra da inkar etmiş ne yaptigini ne dedigini pek bilmiyor herhalde.

Gece gece nerden aklima geldiyse
Bu hristiyanlarda seytan cikartma olayi var ya, onlar cin demiyor seytan diyor.
Her ulkede cikartan gorevli bir rahip varmiş.
Bzdeki de Istanbul'da sent antuan kilisesindeymiş beyoğlundaki.
Neyse iste bu bilgiyi naparsaniz yapin :D
 

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt