Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ezidi Kadın: Bize Peşmerge Tecavüz Etti

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ezidi kadın: Bize Peşmerge tecavüz etti
Musul'un Sincar ilçesinden kaçan Ezidi kadınlar, kendilerine Peşmergeler tarafından tecavüz edildiğini itiraf ettiler.

ezidi-kadin--bize-pesmerge-tecavuz-etti.jpg

Musul'un Sincar ilçesinden kaçan Ezidi kadınlar, kendilerine Peşmergeler tarafından tecavüz edildiğini itiraf ettiler.

İslam Devleti'nin Ezidi kadınları cariye olarak esir aldığı ve yüzlerce Ezidi kadına tecavüz ettiğine dair Batı ve Peşmerge medyasında çıkan haberlerin iftira olduğu bir kez daha kanıtlandı.

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kafir pkk yandaşlarıda buralarda milleti kşkırtıp el kaide nusra gibi guruplarıda dahil edip kadınları cariye aldıklarını söylüyorlar bu haberleri onların kafalarına vurmalı

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Işidın büyle bir şey yapmayacağını kalbinde iman olan herkes bilir,ışid her vahşeti yaptı ve yapar ama büyle bir şeyi yapamaz zaten.Buradaki esas konu pkk medyasının bunu gündem ederek,yalan ve iftira ile ne amaçladığı özerinde durmak gerekir.
özellikle bu yalan ve iftiralarla,kürd halkının kalbindeki islami anlayışı yerle yeksan etmek istemiş,bölgedeki islami çalışmaları halk nazarında mahkum etmek istemiş ve suçlu konumuna döşürüp kendini meşru bir hale getirmek istemiştir.Ayrıca kürd halkının temsilcisi ve koruyucusuyum hava ve kahramanlığını kalblere yerleştirmek istemiştir.Adamlar politika,yalan,hile,kandırma ve aldatma,dezenfarmasyon ustalarıdır.Onların karşısında duracak olan müslümanlar uyanık,ferasetli ve hilelerini ters yüz edecek iradeye sahib değilseler,aslla karşılarında duramazlar..

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Işidın büyle bir şey yapmayacağını kalbinde iman olan herkes bilir,ışid her vahşeti yaptı ve yapar ama büyle bir şeyi yapamaz zaten.Buradaki esas konu pkk medyasının bunu gündem ederek,yalan ve iftira ile ne amaçladığı özerinde durmak gerekir.
özellikle bu yalan ve iftiralarla,kürd halkının kalbindeki islami anlayışı yerle yeksan etmek istemiş,bölgedeki islami çalışmaları halk nazarında mahkum etmek istemiş ve suçlu konumuna döşürüp kendini meşru bir hale getirmek istemiştir.Ayrıca kürd halkının temsilcisi ve koruyucusuyum hava ve kahramanlığını kalblere yerleştirmek istemiştir.Adamlar politika,yalan,hile,kandırma ve aldatma,dezenfarmasyon ustalarıdır.Onların karşısında duracak olan müslümanlar uyanık,ferasetli ve hilelerini ters yüz edecek iradeye sahib değilseler,aslla karşılarında duramazlar..

çok haklısınız yukarıda ışıd ın ismini zikretmedim diye işid yapmaz die açıklama yaptıysanız siz zaten yukarıda isid den bahsetmiştiniz bende ek olarak diğerlerinide zikrettim .yoksa yapar veya yaptı demiyorum, haklısınız

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bakınız,ışide bakışım bellidir,ama iftira atmak bir müslümanın anlayışı değildir.Bugün biri deseki ışid adamı kıyma yapmış inanırım,yani her vahşeti işler,ama kadınlara tecavüz eder iddiasını asla kabul etmem..

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bakınız,ışide bakışım bellidir,ama iftira atmak bir müslümanın anlayışı değildir.Bugün biri deseki ışid adamı kıyma yapmış inanırım,yani her vahşeti işler,ama kadınlara tecavüz eder iddiasını asla kabul etmem..

E ben yapar demedim ki hemen taaruza gectiniz . İftira muslumanin anlayisi degildir diyorsunuz ben kime iftira ettim ??

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
okudum ama bişey bulamadım,siz nasıl dediğiniz hususu anladınız,şaşırdım doğrusu..neyse önemli değil,kusura bakmayın.aklımdan ve kalbimden bile geçmeyen bir durumu yazmışsınız,ne diyeyimki..
selametle kardeşim..

Estagfurullah bn yanlis anladim siz kusura bakmayin tekrar selametle...

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
türkçe olarak ceviren olursa alt yazı eklesek daha verimli olur