Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kaynak ikonu

Fi Zılal'il Kur'an

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi kitap eklerken kitabin resmini googleden bulabilirsin. Bir de archive sitesinden link eklerken zip uzantili linki eklersen süper olur. Bu konun editlendi.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Screenshot_2023-09-29-10-08-41-960_cn.wps.moffice_eng.jpg
Screenshot_2023-09-29-10-08-37-142_cn.wps.moffice_eng.jpg

Pdf in içeriği bu şekildedir arkadaşlar. @!sLaM4eVeR bunu kastetmiştim abi

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 31286Ekli dosyayı görüntüle 31287

Pdf in içeriği bu şekildedir arkadaşlar. @!sLaM4eVeR bunu kastetmiştim abi
Doğru aslında. İnterneti olmayanlar için doğru pdf bile olsa 200 mb indirmek sorun olabilir. Bu yüzden online olarak okuyabilme sistemi olsa baya faydalı olur diye düşünüyorum. Bu arada bu muhtemelen resimli pdf imiş. 19 MB'lık yazılı pdf ile değiştirdim. Resimli de arama yapılamazdı. Bunda arama da yapılabiliyor.

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Doğru aslında. İnterneti olmayanlar için doğru pdf bile olsa 200 mb indirmek sorun olabilir. Bu yüzden online olarak okuyabilme sistemi olsa baya faydalı olur diye düşünüyorum. Bu arada bu muhtemelen resimli pdf imiş. 19 MB'lık yazılı pdf ile değiştirdim. Resimli de arama yapılamazdı. Bunda arama da yapılabiliyor.
Akhim güzel yapmışsın ancak bunu başkası elle yazmış benim aradığım bu değil orjinal pdfi. Ayrıca öncekinide eklesen olmazmi ? Her ikisinide indirmek isteyen görsün tercihi ona kalsın. Ne kadar alternatif üretirsek o kadar faydali olacağı kanaatindeyim

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
Akhim güzel yapmışsın ancak bunu başkası elle yazmış benim aradığım bu değil orjinal pdfi. Ayrıca öncekinide eklesen olmazmi ? Her ikisinide indirmek isteyen görsün tercihi ona kalsın. Ne kadar alternatif üretirsek o kadar faydali olacağı kanaatindeyim
O benim de aklıma geldi ama tek link eklenebiliyor. Kalan linkleri belki normal link olarak kitabın açıklamasına ekleyebiliriz. Önceki 200mb olduğu ve muhtemelen de resimli pdf olduğu ve kelime araması yapılamayacağı için dezavantajından dolayı kaldırmıştım ama madem ona da talep var ekleriz.

Edit: Kitap açıklamasının en üstüne ekledim.

Üst Ana Sayfa Alt