Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Filistin’de Her Evde Çığlık Var.. Bu Çığlığı Duyun

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Filistin’de her evde çığlık var.. Bu çığlığı duyun
İsrail’in Filistin topraklarında sürdürdüğü işgal ve zulüm, soykırıma döndü. Dünyanın seyirci kaldığı bu vahşete karşı, insan olmanın duyarlılığını taşıyanlar bugün dua edecek. Pazar günü ise yüzbinler; Çağlayan Meydanı’nda düzenlenecek İsrail’e Lanet, Filistin’e destek mitingine koşarak zulmü lanetleyecek,

İsrail'i Tel'in Filistine Destek Mitingi
9 Temmuz Pazar Günü
Saat : 14.00 da
Çağlayan Meydanında

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Rabbim, mazlûmları korusun

G Çevrimdışı

gezgin

Üye
İslam-TR Üyesi
filistine ve tüm mitinge katılacaklara canı gönülden destek veriyorum
dualarımız onlarla inşallah

S Çevrimdışı

SuSKuNLuGuNBeDeLi_

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
öyle bir zulme uğruyorlarki !!Allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun...en çok ta beni üzen şey insanların bu vahşete duyarsız kalmasıııı bilmiyorlarki birgün bizimde başımıza gelme ihtimali çok yüksek...en azından bugünkü gibi mitinglere katılıp boykot edelim onlarıı.onlar en büyük belaları hak edenler oldular...

inş. fazla ileri gitmemişimdir fakat onlar artık insanlıktan çoktan çıkmış kişilerdir....

selametle inş.

000.jpg

bu resim sanırım aslında bu savaşın nasılda bir katliam olduğunu açıklıyordur!!!

E Çevrimdışı

etugba

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah yardımcılrı olsun....dualarımız onlarla olsun inş...

N Çevrimdışı

NESİB İSLAM

Üye
İslam-TR Üyesi
KARDEŞLERİM RABBİMİN İZNİYLE MİTİNGE KATILDIM MÜKEMMEL BİR KALABALIK VARDI ALLAH GELENDENDE GELMEYENDENDE RAZI OLSUN İNŞAALLAH FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZE YARDIMCI OLMUŞUZDUR...

Üst Ana Sayfa Alt