Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Filistinden Dualarımızı Esirgemiyelim

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
LANETLENMİŞ KAVME OLAN ÖFKEMİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ VE FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZE OLAN DESTEĞİMİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ DOSTA DÜŞMANA HAYKIRMAK İSTEYEN DİLSİZ ŞEYTAN OLMAKTAN HAKKA SIĞINAN MÜSLÜMANLARLA. LANETLENMİŞ KAVMİN ALÇAKÇA SALDIRILIARINI TEL'İN İÇİN İSRAİLİ HER AN PROTESTO EDELİM VE FİLİSTİNDEN DUALARIMIZI EKSİK ETMİYELİM.

Rabbimizden basiretimizi açmasnı ve bizi dosdoğru yolunda mücadele etmek için bilemesiniz niyaz ediyorum...

selam ve dua ile...

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim Filistinli kardeşlerimize Allah yardı etsin

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Bu ülkede bundan sonra ne bir gazate okuyacağım nede bir haber programını izliyeceğim. Artık manevi gücüm kalmadı bu caniliklere. Bu kadar duyarsız bir devletin bu ülkeyi yönetmesinden utanıyorum. Bir tarafta acı çeken müslüman kardeşlerimiz, bir tarafta şafşatlı düğünleri ile ortaya çıkan bir devlet. abd , israile güdümlü füze gönderiyor kimsenin sesi çıkmıyor (devlet olarak) adamlar beylikdüzü belediye başkanının cocuklarının sünnet düğününde eyleniyolar. Maşallah diyorum inşallah ALLAH iki yakanızı bir araya getirmez. müslüman bir insan beddua etmez ama ben ediyorum.

(Bu yazıyı bir anlık öfkeyle değil yıllardır yaşadığım okuduğum duyduğum olaylara nezareten yazıyorum.)

Ben böyle duyarsız bir ülkede yaşamak istemiyorum.

ALLAH'ım inşallah bana HİCRET'i nasip eyler.

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
Efendimiz a.s. bir hadis-i şerifinde şöyle buyurdu; 'Allahü Teala şöyle buyurdu:
Bir kuluma rahmet etmeyi dilediğim zaman, onu dünyadan işlediği günahlardan temizlemedikçe yanıma almam, ya onun bedenine bir hastalık veririm, ya ona dar bir geçim veririm, ya da ölümünü şidderli kılarım ki bana gelinceye kadar anasından doğduğu gibi günahsız gelsin. Bir kuluma azap etmeyi dilediğim zaman ise onun işlediği iyiliklerine karşılık onu dünyada mükafatlandırmadan yanıma almam, bedenine sıhhat veririm veya ona kolay bol rızıklı bir geçim veririm veyehutta ölümünü kolay kılarım ki bana gelinceye kadar hiç bir iyiliği kalmasın.' Demekki sıkıntılara katlanmadan, sabır gösterilmeden mükafat elde edilmiyo.Allah bizi sabredenlerden eylesin..Amin."

İnşallah eziyet gören müslüman kardeşlerimizde ALLAH'ımın sevgili kullarıdır.

Zaman Ahirzaman, Elhamdülillah Müslümanım demek yetmez herşeyin bir bedeli vardır Cennetin bedeli La ilahe İllallah demek ve Allah (cc) rızasını kazanmaktır Allaha Ulaşmak için İlim yetmez Yaptığımız her Amelde Allahın rızasını aramak lazımdır. Allah (cc) Hakkımızda Hayırlısını versin.

Müslüman kardeşlerimiz için ALLAH rızası için biraz daha duyarlı olalım.

ALLAHUEKEBER ALLAHUEKEBER ALLAHUEKEBER