Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Filistine Gidiş İçin Yol Yok mu?

S.Hamza Çevrimdışı

S.Hamza

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SelamunAleykum Akhilerim.. Bişi Sorcam

Filistine Gidiş İçin Yol Yokmu Henüz? Malum İsrail Sınırı Nusra'da Çok Şükür Filistine Yerleşmek İçin Hazırlıklar Yapıyorum İsrail'den Vize Alsam İyi mi Olur Kötümü ?

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Akhi bildiğimi anlatayım. Gazze'ye her türlü giriş çıkış kontrol altında. Sınır kapıları çok kısa bir süreliğine malzeme girişi için açılıyor bu da tamamen İsrail ve Mısır'ın keyfine kalmış bir durumda. Kudüs üzerinden girmek istersen de Giriş Çıkış yine İsrail'in kontrolünde ve dışardan gelen turistleri (hele müslüman turist) takibe aldıklarını duymuştum. Diğer yolları bilmiyorum ama resmi olarak oraya girersen İtrail'in köpekleri seni eliyle koymuş gibi bulur. Suriye kısmı için bir şey söyleyemeyecem, Her ne kadar Nusra'nın elinde bir sınır kapısı varsa da israil malzeme giriş-çıkışı harici yine izin vermiyordur diye düşünüyorum.

Talha bin Asım el-Türkî Çevrimdışı

Talha bin Asım el-Türkî

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İman varsa imkanda vardır. Hakkımıza hayırlısı her neyseo olsun İnşeallah.

S.Hamza Çevrimdışı

S.Hamza

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi bildiğimi anlatayım. Gazze'ye her türlü giriş çıkış kontrol altında. Sınır kapıları çok kısa bir süreliğine malzeme girişi için açılıyor bu da tamamen İsrail ve Mısır'ın keyfine kalmış bir durumda. Kudüs üzerinden girmek istersen de Giriş Çıkış yine İsrail'in kontrolünde ve dışardan gelen turistleri (hele müslüman turist) takibe aldıklarını duymuştum. Diğer yolları bilmiyorum ama resmi olarak oraya girersen İtrail'in köpekleri seni eliyle koymuş gibi bulur. Suriye kısmı için bir şey söyleyemeyecem, Her ne kadar Nusra'nın elinde bir sınır kapısı varsa da israil malzeme giriş-çıkışı harici yine izin vermiyordur diye düşünüyorum.

Bilgilerin Çok Yararlı Oldu Kardeşim ALLAH'u Teala RAzı Olsun Bir ŞEkilde Giriş Yolu Bulmayı Düşünüyorm.. Dualarınızı Bekliyorm

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Eger niyetn hamasa filan katlmksa akhim bnm bildgm kadaryla onlar muhacir almiyolar. Yeterli adam var diolar . Allahu alem

S.Hamza Çevrimdışı

S.Hamza

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eger niyetn hamasa filan katlmksa akhim bnm bildgm kadaryla onlar muhacir almiyolar. Yeterli adam var diolar . Allahu alem

Hamas'a Katılma Gibi Bir Niyetim Yok Akhi. Onların Muhacir Kabul Etmediklerini Biliyorum. Niyetim Farklı inşaALLAH