Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Allah swt tüm hastalarımıza hiçbir dert bırakmayacak şifâlar versin, Allah swt maişet sıkıntısı içinde olanlarımıza(ve olmayanlarımıza da) dunya ve ahirette helal, hayırlı ve hesabsız rızıklar versin..

Allah swt zelil halimizi izzete çıkarsın, gizli ve açık tüm düşmanlarımıza karşı bize sabır ve nusret versin..

HasbunAllah we ni'mel wekil..
Amiinnn abi.

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Herşeyin üst üste gelmesi çok yorucu.
Bir iş yapacağım. Absürt rakamlarda değil sermayesi ancak olmayınca olmuyor. Nasipp

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razi olsun abi, sen nasil oldun.
Daha trajik bir sey anlatim.

Gece acile gittik, annemi ilk siraya aldilar hemen durumu daha acil diye.
Doktor da bu durumu hastalara acikliyormuş kavga var yani,sira kavgasi. Niye bazilari once giriyor diye.
Neyse biz girerken, babam ablam iceri girdi,
doktor bana dedi ki,
Benim yerime kavga eder misiniz lutfen ???
Çat diye kapiyi kapatti
Babam ablam annem icerde
Ben ve bir suru aciklama bekleyen insan disarda
Ve ben konuyu bilmiyorum bile.
Demek ki bende cazgır insan tipi de var.
Tabi ki hemen tüydüm oradan, tuvalete gitmem gerek benim diye.

Daha ben karpuz secemiyorum neyin kavgasini edecem.

Velhasil olay varsa beni cagirin arkadaslar, tamam kavga ederim ben deyip anında tüyerim.

tohtor tipi görmüştür : ))

M Çevrimdışı

mucahid571

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Abi nefsimden değil zaten maksadım küfre düşmemek. İmam bizi de küfre götürebilmesinden korktum hutbeyi bağımsız okurken bir yanlış yaptı, şimdi ne dediğini demeyeceğim ama hakikaten kırık yani. İkinci olarak öyle La ilahe illallah her şeyin başı yani öyle uzun yorucu kıraat falan değil. Arapçada bazı kelimeler yanlış telaffuz edildiğinde sakıncalı bir cümle çıkabiliyor. Öyle biliyorum. Verdiğin nasihat için Allah azze ve celle razı olsun, "Sükut ikrardır".
Selamünaleyküm Abdussamet Akhim, senin Telegram var mı?

Üst Ana Sayfa Alt