Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu gun yıne kendıme gıcık oldum nıye aglıosun sen ya anlamıom kı tutamıom kı nıye bılmem damlıo bole yagmur gıbın neyse o gectı presentatıonum da bıttı ama baska var yıne calısmam lazım fuffffffffffffff calıs calıs nereye kadar...?

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
Çok Sinirliyim.. :benkizgin Allah'tan forum kimsecikte yok kavga etmeye.. :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sana cok sukurler olsun rabbım kalbıme sukunet ver ve ıman huzuruyla doldur kalbımı .

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:öptüm:/// yıyenım coooooooooook tatlı ama bıraz cadı cıtlenbıke cekecek galıba :dillll zorla kendıne baktırıyor ıstersen kucagına alma basıyor yaygarayı :güldüm

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
öhööööö teyse napıyon yaw tamam küçüküm falan ama bebişlen bir tuttun resmen o benim elime su bilem dökemez çünkü dökerse utanırım :dillll

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
slm günlüüüüüüükkk.
yav günlük memleketten ne gzl haberler geliyor. üniversiteler demokrasiye bürünüyormus artik :):):)
eee bakarsin belkim bizde orada okuruz.
günlük kendine iyi bak, mürekkep bitiyor .
:):):) mcxxxx

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbım bıze hayırllı zamanlar ver ,ınsan ıstedıgı herseye aynı anda yetısıp herkesı memnun edemıyor
uzun zamanlar ıstıyor ınsan sevdıklerıyle vakıt gecırmek ve onlarla sohbet etmek ıcın ama sadece yuzlerını gorecek zamanları bulmak nerdeyse ımkansızlasnmıs ,en cok ozledıgım evın koyum degıl ,ben sadece gecırmıs oldugum zamanları sevdıgım deger verdıgım bu dunyada aynı zamanda ahırette doslarım olack ınsanlarla gecırılmıs zamanları ozluyorum ama nasıl bıseydırkı bu belkı sehırlesme belkı ıs ekmek kavgası ınsanlar bırbırlerıne vakıt ayıramaz olmus yetmıyor kı gormek bana ama bunada sukurler olsun .Rabbım sen bızı dunya telasına dalıp bırbırımızı unutmaktan evımızı cocuklarımızı eslerımızı ıhmal etmekten en onemlısı davamızı unutmaktan alıkoy .Amın .

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şu zaman denen kavram nasıl seydırkı bır gun once baska bır yerde gozunu kapatıyor bır gun sonra bakıyorsunuz kı baska bıyerdesınız .Bır baslangıcı bırde bıtısı hatırlıyor hep ınsan ,sankı arada yasanılanlar yok olup gıtmıs tıpkı hayat gıbı bır bası bırde sonu var sankı .Rabbım bıze zamanı algılayıp hayırla gecırm eyı nasıp et .

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
s.a. günlük.
ahh günlükk ahhh, bitmis bir durumdayim. kafami bi türlü toparlayamiyorum.

Üst Ana Sayfa Alt