Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
okulunu acil bitirip deli doktoru olman lazım... senle karlı işler yapçaz... :huhuuhuu

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
o mu benden mi korkacak :doktor hem neymiş bu karlı iş bakem

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben milleti delirticem sana yollucam. sende yolladığım kişi başına bi çukuta verecen. böylece mutual bir yaşam sürücez :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
awesomeninde gözü kalmış... çukutalar 2 ye çıktı... biri awesomeye, biride bana :huhuuhuu

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tamam anlaştık :anlaştık benim bu yaz staj yapmam gerekiyor sen şimdiden hazırla

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çok güsel benimde bu yaz çukuta dükkanı açmam gerekiyo... demekki çoook çalışmalıyım çok :üzgünüm

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nasıl cukata dukkanı acacaksın kı sen kıskanır kımseye satamazsın elınde kalır cukatalar bayatlar gıt marketten taze taze al olmamı :huhuuhuu
deli ' Alıntı:
awesomeninde gözü kalmış... çukutalar 2 ye çıktı... biri awesomeye, biride bana :huhuuhuu
:güldüm sagol ben hem delırtır hem tedavı ederım nasıpse :acıktım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sen ne biçem bi deli doktorusun... milleti delirtmeye utanmıyomusun bakem hıım :benkizgin

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
fuffffffff yaaa stajı hatırladım bak yine.Nerde yapıcam ben ya daha biryer bakamadım bile deliiiii çok çalış çokkk yoksa bakırköye kalır işimiz

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
ortaklar artıyor galiba :huhuuhuu

ne ortağı :asabi ...bide ortağımmı var :aklımkarıştı ..ilDe :şaplak ..gönder bena çukutalarımı ....:asabi

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çukutalar awesomede... ondan alabilirsin. vermez yada bende yokki diye yalan kandırırsa dövebilirsinde :huhuuhuu

:kıskıs

Üst Ana Sayfa Alt