Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
elini kana bulama kardeş olur mu öyle şey ya biz ilmimizle ahlakımızla sıkıcaz onların kafasına

Z Çevrimdışı

z@rip

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kafasını kırdığım hocaları..
Derstten geçirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar..
"o o o o hazretler gelmiş" demiyorlar mı..
...
Günlük canımın sıkıntısı biraz gitti..
Arkadaşlarım sağolsun..

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
offfffffff günlük bu nasıl bir pazartesiydi :huhuuhuu ...bunada şükür diyelim.....:huhuuhuu

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bugün pazartesi miydi onun bile farkında değildim....
:uyanmıycam :uyanmıycam
:uyur :uyur

bahar yorgunluğu olsa gerek....
hayırlısı :üzgünüm

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
ya niye ağlıyosun :huhuuhuu ...

sen dedin ya uykulu uykuluyum bahar yorgunluğu var üzerimde..kendine gelesin diye hafif bir tokat bu ....güzel yazılarından mahrum kalmıyalım diye kendiene getirmek için tamamen..ben gerçek tokatlarımı ilDe ve sümeyye ye saklıyorum :muhaha

lovemylovepe980d77.gif
lovemylovepe980d77.gif
lovemylovepe980d77.gif

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
pulcet ' Alıntı:
ya niye ağlıyosun :huhuuhuu ...

sen dedin ya uykulu uykuluyum bahar yorgunluğu var üzerimde..kendine gelesin diye hafif bir tokat bu ....güzel yazılarından mahrum kalmıyalım diye kendiene getirmek için tamamen..ben gerçek tokatlarımı ilDe ve sümeyye ye saklıyorum :muhaha

lovemylovepe980d77.gif
lovemylovepe980d77.gif
lovemylovepe980d77.gif
yaanış gördüm heralde :huhuuhuu :şaplak

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
tamam tamam ağlama :gül....ben arada döferim :muhaha

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
hem bu peti ne demek :soruişareti ....düzgün yzsana :asabi ....:mücahit..sonra diyon niye dövüyon :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu ben ıkınıze de bırer tane :şaplak :şaplak noluo sıze ya akıllı olun :hacınine

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
z@rip ' Alıntı:
Kafasını kırdığım hocaları..
Derstten geçirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar..
"o o o o hazretler gelmiş" demiyorlar mı..
...Günlük canımın sıkıntısı biraz gitti..
Arkadaşlarım sağolsun..

abi o zaman hak etmi$ler :) hatta senin yerine hapis yatarim, ama ahirette günahini ben cekmem bilesin .
bende bi ara terör estiriyordum okulda. (afedersiniz) köpekler islama kar$i Resim koymu$lar okulun giri$ine,Alcaklar birde Allah(c.c.) nin lafzini koymu$lar, Yok islam terörmü$ de ... görünce delirdiydim. mahkemeye bile vermeyi dü$ündüm adi hocalari.
koskoca okulda 3 tane tesettürlü var iclerinden en cingenesi benim, hic bi haksizliga gelemiyorum,ters ters bakiyorlar geri zekali millet nolcek, bana sinir oluyorlar galiba :):) :hahahaa. haa bide sözde "müslüman" lar bile a$agiliyici bakicam diye ugra$iyor yaf :mücahit . Okul bi bitsin bayram edicemmm. off off 1 ay var dahaaaaa .
bu arada selamun aleyküm :) :islam-tr

Z Çevrimdışı

z@rip

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aleyküm selam kardeşim..
neyse kardeş gün gelecek yani o gün diplamayı aldığım gün olacak herhalde:: hepisinin de kafasına tükürecem..
neyse be hocam Rabbim hayırlısı versin inş..
birgün olacak herkes kıpta ile bakacak Müslümanlara, inş. bizde onlardan oluruz inş.
Selametle..
...
Moralim düzeliyo yavaş yvaş yaff::

Üst Ana Sayfa Alt