Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kötüymüş bak sinir oluyorum bu anlaşmalara bizimkilerinde başında var öyle bir anlaşma aynı alanda farklı yerlerde çalışmak zorunda kalıyor abiciklerim eleman geçişi yok iki firma arasında geçerse 1 milyon dolarlık ceza ödeniyor ne kadar sinir ya tamam ben o zaman patronunun değil o karşı tarafın kulagını cekeyım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olmas... çekemezsin... bu anlaşmalar 2 sene önceden yapılmış ... şantiyeyi zamanında bitiremezsek ceza geliyor... bazı aksiliklerden, hava muhalafetlerinden ve çeşitli nedenlerden dolayı biraz gecikir gibi oldu... onu toplamaya çalışıyoruz. herhangi bir art niyet söz konusu değil :huhuuhuu

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aman sende kimseye kızdırmayacaksın ıllakı ne varkı kızsam hem benım kulak cekısımden ne olacak hıssetmezler bıle neyse bende kımseye kızamadan içimde kalmış şiddet duygumu yenmeye calısırım allahtan maç var bu aksam

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allahtan maç izleyecek kadar boş vaktim yok he....... kitap okumayı çok özledim... keşke maç izleyebilecek kadar çok vaktim olsaydıda, maç izlemek yerine kitap okuyabilseydim :üzgünüm

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tamam ya bende izlemiyeceğim ders çalışmam lazım :moral0

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne güsel... demek kitap okuyacak vaktin var... kıskandım şimdi seni :üzgünüm

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:huhuuhuu ne oluyor burda günlük ...ooooo kardeşim ilDe gelmiş :hoşgeldin :kanka :papatyaa :saygılar

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ve ben kaçtım... Allaha emanet ol pulcetçim :ahim

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
bende seni kıskanıyorum ne olacak şimdi ohhh okul bitmiş sınav yok ders yok annenin dizinin dibinde :cimcime1

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
bu gün canım işe gelmek istemiyordu..ama geldim günlük...:huhuuhuu..ayrıca kimseye :şaplak atmak istemiyorum... bir kırgınlık var üzerimde ama .....ii olur İNŞALLAH...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
NeZnam ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
bende seni kıskanıyorum ne olacak şimdi ohhh okul bitmiş sınav yok ders yok annenin dizinin dibinde :cimcime1

annemin dizinin dibinde değilim :şaplak sabahın köründen gece geç saatlere kadar şantiyedeyim :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pulcet ' Alıntı:
bu gün canım işe gelmek istemiyordu..ama geldim günlük...:huhuuhuu..ayrıca kimseye :şaplak atmak istemiyorum... bir kırgınlık var üzerimde ama .....ii olur İNŞALLAH...

:şaplak :mücahit

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:hıh :hıh :lolipop :lolipop :üzgünüm

:uykulu :üşüdüm

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:gül maş pulcet ahime hastaysan allah şifa versin
deli geldin karıştırdın ortalığı hee ne :şaplak atıyon işlerin yoğun değilmi senin :mücahit

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
yok çok şükür Hastalığım yok....ama bir ğırlık var üzerimde de neyse hayırlısı açılırım yavaş yavaş .....:gül :gül

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pulcet ' Alıntı:
yok çok şükür Hastalığım yok....ama bir ğırlık var üzerimde de neyse hayırlısı açılırım yavaş yavaş .....:gül :gül

fazla açılma... boğulursun :şaplak

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
çıldırmayın insanı bıktım şu :şaplak tan ya

Üst Ana Sayfa Alt