Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Elhamdulıllah, ılk kez cok hızlı bı karar verdım ,ama tedirginim .

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben yine eski ben oldum ve yine donmaya başladım. donmaktan sıkılacak zaman bulamıyorum
smileygarden87_sm.gif

B Çevrimdışı

BeReKe__

Üye
İslam-TR Üyesi
ben kendimi ne kadar üzmemeye,sıkmamaya itina gösteririsem insanlar o kadar üzmeye sıkmaya çalışıolar..belkide en başta üye olmakla hata yaptım.Keşke zaman geriye alınabilseydi :agliyorum :uzgunumm :agliyorum

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:eek:hafalanoldum noldu kine kardeş biri bişey mi dedi sana?Niye üzüldün?

G Çevrimdışı

guldeste

Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili forum günlüğü keşke sana yazılanlar daha çok ders alabileceğimiz... bize yarayan bilgiler olsa...
sonra sevgili günlük senin sayfanı her açtığımda keşke demesem,
iyi ki... dediğim sözler çoğunlukta olsa.
pişman olacağımız şeyler olmazsa ne güzel olurdu değilmi...
vaktimizi boşa harcamadığımızı bilmek beni rahatlatsa...
sana yazdığım her kelime karşıma çıkmazsa...
ve söyleyeceklerim keşke sadece bu kadar olsa.

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Assalamu alaikum sefgülü günlük:))

Sana ilk kez bisi yaziyorum, ne yazsam ne yazsam acaba , hmm, bir kac comment okudum, daha cok negatif ve karamsar..bende zamanim olunca ve birseyi merak edersem giriyorum foruma, yoksa bir oturdummu ha suna da yaziyim sunada cevap veriyim derken, enaaa bir bakiyorum, iki saat gecmis, ufff, insan iki saatde neler yapabilior biliyormusun, bazende diyorum ALlah icin yazip Allah icin biseyler ögrenirsen karli cikarsin iki saat kalsanda netde, ama baska seyler icin oluyorsa, yazik yazik, hem vaktime hemde kendime yazik yaa...iki saatde kac sayfa Kuran, kitap okuyabiliyorsun, birini ziyaret edebiliyorsun, misafirin gelebiliyor, ders calisabiliyorsun, asciysan yemegini hazirlarsin, uyku cekebilirsin :D vs vs iste, sefgülüüü günlüükk simdi cikicam ben, bir dahakine ne zaman görüsürük Allah bilir,hadi kendine Allahin emir yasaklari dogrultusunda dikkat et, karalatma herkeze kendini, gözünü ac :D, emrolundugun gibi dosdogru ol :mutlu

hadi fi eman illah :yale

C Çevrimdışı

cigdem

Üye
İslam-TR Üyesi
BeReKe__ ' Alıntı:
ben kendimi ne kadar üzmemeye,sıkmamaya itina gösteririsem insanlar o kadar üzmeye sıkmaya çalışıolar..belkide en başta üye olmakla hata yaptım.Keşke zaman geriye alınabilseydi :agliyorum :uzgunumm :agliyorum
Benim de canımı sıkan çok olmuştur. :örgü
Ben takma derim boşver . :güldüm

B Çevrimdışı

BeReKe__

Üye
İslam-TR Üyesi
ÇİĞDEM ' Alıntı:
BeReKe__ ' Alıntı:
Benim de canımı sıkan çok olmuştur. :örgü
Ben takma derim boşver . :güldüm
öle ama insan bi yere kadar sabredebilio,nese ya artık takmıo gibi görünmekten başka çare yok :güldüm :güldüm

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ne güzel uyuyabiliosunuz yani .Şükredin o zaman.pc li yada pc sız hiç farketmez uyumak guzel şey.

Üst Ana Sayfa Alt