Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben oralara ders çalışmaya gitmiyorum sadece
36.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evın damındaki kursundan sanane ki sen ders calısıcaksın .Korkuomusun yoksa tamam ben sana derslerı yollım ozellıkle bu hafta sonu calsmaya vaktım olmıcak baska ıslerım var sen derslerı halledersın ok?

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sevgili günlük neden mesajlarımın silinip durudğu gibi garip bir merak içindeyim

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
mesajlarınmı silinip duruyor :eek:hafalanoldum belki silinen mürekkeple yazılmışlardır :huhuuhuu 
36.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yoruldum bıraz dınlenım
36.gif
tasınmak toplanmak zor iş Allah herkese ev nasip etsin.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aminde awesomw abla....adet gereği sana bir '' huuuuuuuuuuuoooooooooooooppppppppppppppppp awesome ablaaaaaaaaaaa smilelerimi çaktırmadan yürütmüşsün... ayıp oluyo ama '' demem lazım
36.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sevgili günlük... ben şu bizim sümeyye ablayı ortadan kaldırsam kaç yıl yatarım acaba... ufak bir hesap yapmam gerek sanırım...
36.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
tmm sen hesapla ben buralardayım
36.gif
Sen korkma ben varken senın uzerıne plan yapamazlar.
Yav gunlük biz bu aksam napıcaz ya nasıl solıcez mıllete biz sizi bırakıp gıdıoz bakın başınızın çaresıne dıe.
blow.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Awesome ' Alıntı:
:)sümeyye:) ' Alıntı:
tmm sen hesapla ben buralardayım
36.gif
Sen korkma ben varken senın uzerıne plan yapamazlar.
Yav gunlük biz bu aksam napıcaz ya nasıl solıcez mıllete biz sizi bırakıp gıdıoz bakın başınızın çaresıne dıe.
blow.gif

anaaaaaaaaaaa........... awesomwdw işi bir öğrendi, tam bir sömürücü oldu heeeee sevgili günlükcüm... :eek:hafalanoldum

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ne somurmesı ya benım ıstedıgım smılelerden bırısıydı o zaten senın baska bana vermeye calıstıklarını ıstemıorum ben hem bı smılenı bı kardesınle paylasmıssın cok mu yanı :((

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çok tabe... :benkizgin onlar benim canımcıklarım. onlara bakan, onları besleyen, onları seven, hastalandıklarında yanında olan, zor durumlarında yalnız bırakmayan kim... benim tabiki... o smileyleri benden daha iyi sevip benimseyen kaç deli kardeşim kaldıki yeryüzünde :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ıyı sımdılık kullanmam ozamn al senın olsun butun smıleler .Onlara ıyı bak uyurlarken uzerlerını acmasınlar ört,onlarıda delırtme.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yok... ben delirtmiyorumda... onlarında arada deli olanları çıkıyor... :dillll
36.gif

Üst Ana Sayfa Alt