Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cübbelinin müritleri yine örgüt gibi sosyal medyadan sayfama spam atıyor ama bu cübbelinin yediği bütün haltları deşifre edeceğiz..

30128

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Kardeşimin telefonunu aşırdim.
Yil 2022 telefonsuz kalmak ne zor
FORUMU TALAN EDEMIYORUM
BU NASIL BIR
Bİ ŞEYDİR
Telefonsuz hayat o kadar da şahane değil
Teknolojisiz kaldim adeta.
Doğa cicek bocek yaşayamam ben arkadaşlar.
Kime diyorum forumdaşlarım
Neyse az kaldi telefonuma kavuşcam ins.
Kavuşamadı :D

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Sevgili jünlük, sana bir soru
Cikolata parcacikli kek yaptiginizda
Cikolatalariniz dibe çöküyor mu ?
Çökmüyosa püf noktası nedir?
Kapları yağladım iyice.
Sonuç olarak ziyan olmadi
Hepsini mıncıklayıp top yaptım hindistancevizine buladim yedim.

Benim atalarimdan biri aşcı filan miydi acaba
Birinin yemegine kaşık attı,kavga etti de
Torunlarinin torunlarindan biri yemek yapamayasın mi dedi biri ne oldu da
Piyango bana vurdu ?
20221112_152247.jpg

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kahrolsun şeriat" diyenler geberdikleri zaman kahrolacaklar! Kahrolsun şeriat' diyen kimse 'kahrolsun Allahın kanunları demiştir. şeriata lanet okuyan Allaha lanet okumuştur...

Biz burada bunları görüp öfkeleniyoruz değilmi emin olun Allah da öfkeleniyor ama mühlet veriyor Allah dileseydi onları orada herkese ibret olacak şekilde ceza verirdi.....

Videoyu buradan izleyebilirsiniz kardeşler...

Son düzenleme:
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kahrolsun şeriat" diyenler geberdikleri zaman kahrolacaklar! Kahrolsun şeriat' diyen kimse 'kahrolsun Allahın kanunları demiştir. şeriata lanet okuyan Allaha lanet okumuştur...

Biz burada bunları görüp öfkeleniyoruz değilmi emin olun Allah da öfkeleniyor ama mühlet veriyor Allah dileseydi onları orada herkese ibret olacak şekilde ceza verirdi.....

Videoyu buradan izleyebilirsiniz kardeşler...

İnsanlar bılmıyormu bılıyorlar elbet su yalancı dunyada hevalar agır bastıgı ıcın otelıyorlar elbette vadedilen gun gelecek işte o gun aynı deprem oldugunda caresiz kalındıgı gıbı aynı kasırga cıktıgında imana gelindiği gibi işte o gun bunlar fayda vermeyecek.o gun insan yaptıklarını bilecek. Son durak yine rabbin yanıdır.ama oteleyenler için hazin bir sonun hazin bir başlangıcıdır.

Hawkeye Çevrimdışı

Hawkeye

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kariyerim için dua eden tüm kardeşlerden Allah razı olsun. Sizin dualarınızla ve ailemin duasıyla kariyerim oldu. Allah herkese hayırlı kariyer nasib etsin.

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Size 4 yıl önce yaşadığım bir hikayeyi anlatacağım eski bir arkadaşım ziyarete geldi, oturduk bir çay bahçesine konuştuk,tartıştık konu dini konulara geldi ve ateist olduğunu söyledi kendisine sordum seni ateist olmaya iten şey nedir diye dediki her türlü pisliği bu hacı hoca geçinenlerde duyuyoruz dedi, bende İslam kusursuzdur kusurlu yaşayanlar insanlardır. İnsanların hataları eksikleri yanlışları olabilir, bu durum İslam’ın sorunu değildir her insan, hata yapar, müslüman olduğunu iddia eden hoca kılıklı bazı şarlatanların yaptığı yanlış şeyleri islama atfetmen yanlış dedim ve konuyu Kur'ana getirdi islam kadına eşit davranmıyormuş çok eşlilik,miras konularını eleştirip klasik ateist söylemlerde bulundu bir süre tartıştıktan sonra konuyu cin ve şeytan konusuna getirdim ve kendisini rukye yapmaya ikna ettim sağ kulağına doğru yaklaşıp sesli şekilde rukye ayetleri okumaya başladım 2-3 dakika sonra ayakları sallanmaya başladı ve bilincini kaybetti, sonra rukye okumasını durdurdum buradaki amacım cini çıkartmak değildi Allahın bizlere gönderdiği kitabı Kuran ın hikmetini ve önemini ona göstermek istememdi ve nasıl oldu diye eli ayağı boşaldı sonra kendisine Tevhidi bir davet yaptıktan sonra görüşmedik islama tekrar dönecek bir adamdı tarikatların ve kendisini islama nispet ederek her türlü pisliği yapanları görüp islama olan inancını kaybetmiş...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Size 4 yıl önce yaşadığım bir hikayeyi anlatacağım eski bir arkadaşım ziyarete geldi, oturduk bir çay bahçesine konuştuk,tartıştık konu dini konulara geldi ve ateist olduğunu söyledi kendisine sordum seni ateist olmaya iten şey nedir diye dediki her türlü pisliği bu hacı hoca geçinenlerde duyuyoruz dedi, bende İslam kusursuzdur kusurlu yaşayanlar insanlardır. İnsanların hataları eksikleri yanlışları olabilir, bu durum İslam’ın sorunu değildir her insan, hata yapar, müslüman olduğunu iddia eden hoca kılıklı bazı şarlatanların yaptığı yanlış şeyleri islama atfetmen yanlış dedim ve konuyu Kur'ana getirdi islam kadına eşit davranmıyormuş çok eşlilik,miras konularını eleştirip klasik ateist söylemlerde bulundu bir süre tartıştıktan sonra konuyu cin ve şeytan konusuna getirdim ve kendisini rukye yapmaya ikna ettim sağ kulağına doğru yaklaşıp sesli şekilde rukye ayetleri okumaya başladım 2-3 dakika sonra ayakları sallanmaya başladı ve bilincini kaybetti, sonra rukye okumasını durdurdum buradaki amacım cini çıkartmak değildi Allahın bizlere gönderdiği kitabı Kuran ın hikmetini ve önemini ona göstermek istememdi ve nasıl oldu diye eli ayağı boşaldı sonra kendisine Tevhidi bir davet yaptıktan sonra görüşmedik islama tekrar dönecek bir adamdı tarikatların ve kendisini islama nispet ederek her türlü pisliği yapanları görüp islama olan inancını kaybetmiş...

Babamin bir arkadasi varmis namazli abdestli bi adammiş
deist olmus
5 bin tane kitap okumus
Babam da anlatiyor aşamalarini,
deist olmasini beklemezmis,cok sasirmis ama bi yandan da sevinmis, okumak bilinc baska bir seymis
dedim baba ya 3 kitapla deist olabilirdi
Deist olacam diye adam 5 bin kitap okumus ne zorlamiş, resmen dağları delmiş,emin değilse 5 bin daha okusun
Üff dedi
Dedim: puhahahah

Aile bağlarım çok kuvvetlidir:D

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH tum muslumanlara kalp göz ve zihin açıklığı versin.Rabbimiz mumin kul olma yolundaki tum engelleri kaldırsın.önderimiz muhammed sallallahu aleyhı vesellemin öğrettiklerinden şaşırtmasın. Amin.

Bu zamanda musluman olarak yaşamak ne kadar zorlaştı arkadaş yaw.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Ben: Bence hepiniz 100 er lira atsaniz
beni umreye gondebilirsiniz.
25 bin lira. Ponçik bir meblağ.
Cok sevap kazanirsiniz kardeşlerim
Bi düşünün derim

Forum ahalisi: 1 ay daha gelme sen foruma kardeş.

Ben: Gelcem
bu şekilde her ay birini umreye gönderiyormuşuz ))

ikinci sıra benim bu arada sjdjjd

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Bu veganlik ya da sağlıklı yasam cok garip bir pazar.
Karanabahari kiymali yapiyon
Vegan lazanya oluyor
Kizartsan tavuk kizartmasi formunda pazarliyor
Ufak ufak kessen pişirsen pilav oluyur, pirinc yerine geciyor
Uzerine bitkisel sut gezdirsen firinlasan vegan graten oluyor.
Şiş e takip tost makinasina bastirsan
Vegan kebaba dönüşüyor

Neyse iste forum kardeslerim
Bir konuda daha sizleri aydinlatmak zihinlerde dusunulmeyenleri dusundurtmek istedim
Iyi yapmiş miyim.

Forum ahalisi: bi gunde ummete faydali bir sey düşün.

Üst Ana Sayfa Alt