Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
anaksunamum kardeşimin açmış olduğu mizah bölümündeki PAZARTESİ isimli konudaki link öldüğünden dolayı konu çöp kutusuna kaldırılmıştır. linklerin yenilenmesi durumunda konu yeniden gerekli bölüme açılabilir. konu hakkında kardeşe haber verilecektir.  :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
zarip kardeşimin açmış olduğu Abi Kız kardeş diyalogları isimli konu daha önceden elmira tarafından açıldığı için silinmiştir. konuyla alakalı mesajlar birleştirilmiştir. zarip kardeşimize haber verilecektir :muhaha

Z Çevrimdışı

Zeyd bin Hârise

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
hayır. gülmek hoşuma gittiğinden gülüyorum. yoksa mesajların silinip taşınması okadarda önemli değil. sdece bizleri biraz uğraştırıp yoruyorlar. :muhaha

Rabbim hep güldürsün o zaman kardeşimmm ... :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
öyleyimdir ayıptır söylemesi. sen nerelerdesin be haydaaa kardeşim. :muhaha

Ş Çevrimdışı

ŞeHBaL

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Özel mesajla halletmeniz daha uygun deil mi

kırıcı olmak da var bu alenen ort yerde..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Burada deşifre eder gibi yazmamızın sebebi aynı hataya diğer kardeşlerin düşmemesi içindir.Ve ayrıca kimse kimse tarafından kırılmıyor..Allah için sevenler kendilerinin hatalarını deşifre edenlere kızma üstüne dua eder.

Umarım açıklayabilmişimdir.Zira burada sadece üyelerin mesajları silinmemekte en fazla mesaj silinen kişilerin başını ben çekmekdeyim..

Şimdiye kadar hiç alınmadım..

Alınan olursa özelden bizi uyarsın helallik isteyelim..

Ş Çevrimdışı

ŞeHBaL

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sadece fikrimi belirttim yanlıs anlasılmasın..
Fakat ben istemem böyle bir seyi..her kırılan da size özel mesaj atacak deil sonucta..
Her seyin bi uslubu vardır..ortaya yerde olmamalı die düşünüyorm..
selam ve dua ile..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Düşüncenize saygı duyuyorum..Yanlız şu vardır ki islam tr forumu henüz 3 aylık faal çalışmakda..Üyelerimizin çoğu forumu kullanamıyor..Örneğin resimlere eklenecek konu gidipde istişareye eklenirse hata yapılmış olur.Bunu kardeşe hem özelden hemde burada yazıyoruz..Ve bu örnek diğer gelen kullanacılara örnek oluyor..

Ve bazen yüzlerce mesaj silinmektedir..Bir Konu siliyorsun altında 50 adet mesaj sadece bir konunun burada silindiğini anlatmak çok kolay ama o 50 mesajı yazan arkadaşlara özel mesajla ulaşmak vakit kaybıdır..Herkes mesajlarının nerede olduğunu buradan öğrenebilmekde..

Fikriniz için tşkler..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu işin daha hayırlı bir yolu olsaydı inanın onu da yapardık. bu konudaki her türlü fikirlerinize açığız. fikir beyan edilinceye kadar bu sisteme devam edeceğiz. şöyle yapsaydınız daha iyi olurdu diyeceğiniz daha mantıklı fikirleriniz varsa buyrun. bu arada herkese özelden mesaj çekmek te pek mümkün olmadı. geçtiğimiz günlerde bu yazdıklarım dışında onlarca konu birleştirildi. bu da yüzlerce mesajın yerinin değişmesi demek. bizlerin yüzlerce kişiyi bu konuda uyarması pek mümkün değil. keşke kardeşlerimiz konu açmadan önce ilgili konu hakkında daha önce yazılmış mesajlar varmı diye baksa da bizlerde böyle zahmetli durumlara kalkışmasak.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
***İLGİNÇ DEĞİL Mİ? :) *** konusu daha önce yayınlaış olduğundan dolayı silinmiştir. saygılar

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Duaa  kardeşimizin açmış olduğu  Mutlaka izleyin kadir gecesi  isimli 2 tane konusu bünyesinde bulundurduğu link in ölmesi nedeniyle silinmiştir. linklerin yenilenmesi durumunda konu geri taşınabilir. kendisine haber verilecektir.  :hahahaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger kardeşimizin açmış olduğu ''Siz uyurken pcde neler donuyor :))) '' isimli konu daha önceden akiftürker kardeşimiz tarafından açıldığından ötürü silinmiştir. kendisine haber verilecektir. :hahahaa

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yafff ne zaman açılmış benım hbrım yokktuu :hahahaa :hahahaa :hahahaa sağol kardeşim...

hayırlı vazıfeler... :hahahaa :helalsana :helalsana

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
nur_yuce kardeşin açmış olduğu Türk filmi replikleri:))) isimli konu daha önceden açıldığından ötürü silinecektir. kendisine haber verilecektir. :hahahaa

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
deli kardeşimin açtığı sigaranı faydaları konusu daha önce yayınlandığından dolayı tarafım tarafımdan :muhaha silinmiş bulunmakta :muhaha :muhaha

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
aman abi görmesin şimdi sonra tehdit ediyo :muhaha :muhaha :muhaha ama çok zevkliydi ...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah deliyi samanpan kardeşin eline düşürmesin amin :yale

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
abi naptın yaa. :muhaha :muhaha deli görmesin rahat bırakmaz beni yaa. neyse :muhaha :muhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt