Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
hihihi adlı konu daha önce yayınlanmış oldduğundan ve içinde eevrim teorisini destekleyici bi yazı bulunduğundan ötürü silinmiştir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yaktın beni sAmAn p A n . :muhaha rezil ettin
_att_k_belaya_1_.gif
beni kardeşlere. :muhaha nasıl sildi mesajımı hiç acımadan :muhaha ben sana gösteririm
bilgisayar_delisi1.gif
sen gözlerini kapa !sLaM4eVeR abi. böyle site içi vahşetlere tanık olma :muhaha

clip_image0011.gif

beni düzelttiğin için Allah razı olsun sAmAn [size=4pt]p A n abiiii

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
maşallah ya . kardeşim benim ne mesajdı bu yaa. bundan sonra hep silerim senin mesajları bak böyle güzel mesajlar atarsan. :muhaha :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
zarip kardeşimin açmış olduğu bazı kadınların beyni isimli konu daha fazla yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için :hahahaa mizah bölümündeki Komik bulduğunuz resimlerii Bu Bölümde Paylaşabilirsiniz... isimli konu ile birleştirilmiştir. kendisine haber verilecektir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
zarip, tuençise kardeşlerimizin aştığı PEYGAMBER EFENDİMİZİN(S.A.V)DOĞDUĞU EV , deli (yani ben oluyorum kendileri :muhaha ) ve Duaa kardeşimizin açtığı Peygamber efendimizin mektupları isimli konu, gezgin kardeşimizin açtığı Kutsal emanetler...!!! isimli konu , anaksunamum kardeşimin açtığı PEYGAMBER EFENDİMİZ(SAV) KABR-İ ŞERİFLERİNİN RESMİ isimli konu , !!!aniloktem16yas kardeşimizin açmış olduğu Efendimizin (sav) bastığı bir toprak izi. (Ayağının tozuna hasretim ya Resulullah isimli konu , !!!aniloktem16yas kardeşimizin açtığı Mübarek (mükemmel) ayak izi. isimli konu peygamber efendimiz ile alakalı resimler « 1 2 3 4 5 » konu başlığı altında toplanmıştır.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
asfiya kardeşimizin açtığı Yuzyılın fotoğrafı... isimli konu daha önceden açılmış olduğundan ötürü silinmiştir. kendisine haber verilecektir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
september_06 kardeşin açmış olduğu "Ya Resulullah kalbim katılaştı" isimli konu, içerisindeki linklerin ölmesinden ötürü silinmiştir. kendisine haber verilecektir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
güzel sözlü resimler, resimler bölümünde '' Güzel Sözlü Resimler '' isimli tek bir başlık altında toplanmıştır.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Rucane kardeşimin açtığı Hakan Baran ve İbrahim Kızıltepe Veda Hutbesi.... isimli konu, içerisindeki linklerin ölmesi nedeniyle silinmiştir. kendisine haber verilmiştir.

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Konu içinde linki ölen başlık varsa değerli moderatörümüz kendisinde eğer parçalar varsa ftpmize atsın maksat değerlendirmek.

K Çevrimdışı

kıtmir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
site zaman içersinde geriye gitmeden önce islam abimizin sildiği said nursi ve nucular
risali nurda tezat ve yanlışlıklar silindi
ve yine kilitlenen fettullah gülen ve ilginç iddaaları kitlendi

Z Çevrimdışı

Zeyd bin Hârise

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İSLAMİ KONULAR,Hadis bahçesi ve Güzel sözler de toplu temizlik yaptım yapmaya devam ediyorumm .. dua edin :güldüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt