Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Genç Mücahitler Cemaati Operasyonları...

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Genç Mücahitler Cemaati Operasyonları...
24/11/2007

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِفَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَلَـكِنَّ اللّهَ قَتَلَهُمْ وَمَا رَمَيْتَ إِذْ رَمَيْتَ وَلَـكِنَّ اللّهَ رَمَى وَلِيُبْلِيَ الْمُؤْمِنِينَ مِنْهُ بَلاء حَسَناً إِنَّ اللّهَ سَمِيعٌ عَلِيمٌ

"Onları siz öldürmediniz, fakat ALLAH onları öldürdü. Attığın zaman da sen atmadın, fakat ALLAH attı. Mü’minleri, tarafından güzel bir imtihanla denemek için ALLAH öyle yaptı. Şüphesiz ALLAH hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir." Enfal /17
21.Kasım.2007 tarihinde Mücahitlerin yoğun saldırıları sonucu İşgalçi Haçlı Uganda ordusu sektör KM4'den askeri kıtalarını Halane bölgesine çekilme mecburiyetinde kaldılar.


http://www.almujaahid.com/images/mansuur1.gif

22.Kasım.2007 tarihinde yerel saat ile 05.00 civarında Komutan Ebu Mansur'a bağlı mücahitler Mogadişu'da Bakara carşısında İşgalçi Etyopya askeri devriyesine saldırı düzenlediler.Operasyon'da 4 İşgalçi Haça tapan asker öldürüldü.


23.Kasım.2007 tarihinde bir grup mücahit Mogadişu ili Hodan bölgesi Sigale alanında daha önce yere yerleştirdikleri uzaktan kumandalı bombayı İşgalçi Etyopya askeri araç gecişi sırasında patlattılar.Operasyon'da 3 İşgalçi Haca tapan asker öldürüldü.
23.Kasım.2007 tarihinde Şahab El Mucahidin'e bağlı bir grup mucahit Mogadişu'nun 30 km batısında Afgoi bölgesi Lafoole alanında İşgalçi Etyopya askeri karakoluna Havan topları ile saldırı düzenlediler.Operasyon hakkında geniş bilgi verilmedi.
İşte Resimlerde Sol'da İşgalçiler Sağ'da katledilen Müslümanlar

http://qaadisiya.com/2007/November/isbarbardhigga1.jpg


Sol'da Yerli Mürtedler Sağ'da Katledilen Mazlum Müslümanlar

http://qaadisiya.com/2007/November/isbarbardhigga2.jpg
 
Üst Ana Sayfa Alt