Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Gmail Güvenlimi ?

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
gmail ile yapılan yazışma ve konuşmalar güvenlimi nederece güvenli veya güvensizdir msn ye nazaranmbu konuda yardımınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam ahi bir fiş ile girilen hiç bir yerde eminlik olmaz.

Teknik olarak çok basit bunu sağlamaları.

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
teşekkürler ahim

yani bunun çözümü yok diyorsun!

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Enter your code anlamını bilen varmı ne istiyor bu benden bir yere kayıt oluyorum son aşamada bu çıktı nedir acaba şimdiden teşekkürler

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
haklısınız çok vahim bir durum

kod falan gelmediki gireyim :s

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
şimdi anladım galiba telefon no istedi bende sallaDım bir numara oraya gitti kod galiba :D hayırlısı çünkü yazfıgım telefon numarasını göstererek bu yazıyı diyor alsana bir güvenlik ihlali oldu birde açık adres yazalım tam olsun yotube bey ve googl amca :D

Verify your account
Your verification code was sent to 054135

Enter your code
The code you entered didn't verify.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bu numara herhangibi kişiye ait olabilir ve bunu alenen yazıyorsun bu ne kadar doğru, kul hakkına girdiğinin farkında mısın acaba?

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ne telefonu istemesi . orda bi kod çıkar doğrulama seçeneğidir. başkasının telefonunu neden yazdın.

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
hakkınızı helal edin aslında bu numara varsa bu numara sahibi beni affetsin bir arayım bakalım aktifmi bu numara hellallık isteyeyim hiç aklıma gelmedi rahman beni affetsin uyarınız için Allah razı olur inşaallah sizden

senben Çevrimdışı

senben

Üyeliği İptal Edildi
Banned
vodafoneye kayıtlı böyle bir numara yoktur çok şükür tekrardan teşekkür ederim uyarınız için

Üst Ana Sayfa Alt