Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Grup Karadeniz - "doldur Sofi Çürbeyi"

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
O gavsa gidip töve edelim ha :D Çorbo Çay içip bedava yaşıyorlar :D bizde tevhid ehli böyle bişiler yapalım hayırsever sponsorlarla :) ;)
çoğu kürt ya menzile ya pkkyla dağa

ŞİRK TV Sunar

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bak ya erkek bunlar def dumbul.evde kari cocuk da diyor babam calismaga gitmis para kazanmaga.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dünde dediydim çorbanın icadı tekerleğin icadından mühimdir !

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bile bile lades olurmu insan? Olur işte ...
Allah,kendi evi yerine bir isyankarın evine gidip orayı tavaf edenlere lanet etsin.
yarın bu jaws ın ebrehe gibi bir mabet yaptırıp kendini ebrehe sanacağından korkuyorum

euzufitneti Çevrimdışı

euzufitneti

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bile bile lades olurmu insan? Olur işte ...
Allah,kendi evi yerine bir isyankarın evine gidip orayı tavaf edenlere lanet etsin.
yarın bu jaws ın ebrehe gibi bir mabet yaptırıp kendini ebrehe sanacağından korkuyorum
abi korkulacak ne var?zaten herşey çığrından çıkmış.rezilliğe ulaşmış.hiç olmazsa kendilerini tam belli ederler böyle birşey yapsalar.şimdi bukalemun gibiler.gerçi yinede küfredecek için sebep aranamaz ama...allah hepsine lanet etsin inş.

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ani nerede kaldı bu ümmetin merhamet sancağı?
taif de bile kafasına taş yediği halde beddua etmeyen peygamberin ümmetine aslında en yakışacak söz;Allah ıslah etsin dir.
tabii feto gibide salya sümük ağlamak da yakışmaz.

Üst Ana Sayfa Alt