Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Duası

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
"Allahım!.
Sevdiklerimi hatırlamamı artır.
Onların işlerini düzelt.
Onların yüklerini (günahlarını) bağışla.
Ömürlerini uzun eyle.
Yüreklerine ferahlık ver.
Hayatlarında hayırdan başka bir şey gösterme.
Kalplerini ferahlık ve sevinçle doldur.
Her zor işlerini kolay kıl.
Onlar ve ana babaları için cennetinde saray hazırla. Âmin"

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Bana ve değerli kardeşlerime sağ sağlim eve ulaşmayı nasip eden Allah'a hamd olsun. Bu yorgunluğumuzu kendi yolunda kabul etsin. Bizleri riya işlemekten korusun. Amellerimizi halis bir niyet ile yapmayı ve cennetine talip olup, orada Zul Celalini göstermeyi bizlere nasip etsin inşaallah. Allahumme amin.

yenibahar Çevrimdışı

yenibahar

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
image.png

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
hamza01 Çevrimdışı

hamza01

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Ey Rabbimiz! İşlediğimiz günahlardan dolayı bizi bağışla ve günahlarımızı ört. Senin dinini istediğin şekilde yaşamamız için bize yardım et ve bizi muvaffak kıl. Sen bizim mevlamızsın. Senden başka mevlamız yoktur. Bize ancak sen hidayet edersin. Senin hidayetin olmasaydı bizler hidayeti bulamazdık. Bizler, senin yardım ve inayetinle doğru yolu bulabildik. Bu sebeple yalnız sana ibadet eder ve yalnız senden yardım dileriz. Ey Rabbimiz! Senin dinini inkar eden senden başka varlıklara ibadet eden, hayatlarını, kanunlarını, adetlerini senin dinine göre düzenlemeyen, senin şeriatinden yüz çeviren kafirlere karşı bizi muzaffer kıl. Onlarla tartışırken huccet ve açık delillerle bize yardım et. Tartışmadan kaçıp huccet ve delilleri gözardı ederek bize savaş açan kafirlerle olan savaşlarımızda bize yardım et."
AMİNN

Üst Ana Sayfa Alt