Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Son düzenleme:
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
2015-03-17--20_42_40.jpg

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
Adsız.png

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
-ben size taarruzu değil ölmeyi emrediyorum demiş.
-kime demiş?
-conk bayırındaki askerlere.
-niye demiş?
-bakmış gelen geçen yok, savaş mahallinden çok uzak kaldık, bari biraz heyecan olsun istemiştir herhalde.

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Dipnot: Resimde ki iki şahıs Çanakkalede savaşan mücahidler değil, bir fabrikada -ydı Allahulalem- çalışan iki işcidir. CHP'li küffarlar her şey gibi bunuda yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar. Mücahid diye bu iki kişiyi koymuşlardır Çanakkale arşivine. "Gerçekten bunu yapacak kadar salaklar mı?" diye sorma, çünkü cevabı gayet net ve açık "Evet".

akhi resimdeki yüzleri silmişler yandexe girip baktım en baştaki diktatör kamal galiba = )))

Evet. Ne yazık ki Deccal yine baş rolde.

Yanlarındakileri doğrulamak üzere olanlara Allah tarafından bir Kitap gelince -ki önceden kâfirlere karşı yardım isteyip duruyorlardı- işte o tanıdıkları kendilerine gelince inkâr ettiler. Allah'ın lâneti kâfirler üzerine olsun! (Bakara Sûresi, 89)

Üst Ana Sayfa Alt