Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
10704248_1482183045397682_3480875439645692732_o.jpg
Feyzullah Birışık mı imza??

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
CTRL+X CTRL+V ( TEMSİLİ ) :kptmya:
B3KGYk_CcAEi1vB.jpg

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Nörolog değidir o "Ateist körolog"dur, kör sağır basiretsizler sizi. Aslında atesit diye birşey de yoktur çünkü herkes bir güce inanır ve onu ilah edinir. En basitinden bir futbolcu gol attığında şans getirdiğini sandığı yüzüğü fln öper ve netice itibarıyla Allah'a ortak koşanlar sınıfına dahil olur.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Nörolog değidir o "Ateist körolog"dur, kör sağır basiretsizler sizi. Aslında atesit diye birşey de yoktur çünkü herkes bir güce inanır ve onu ilah edinir. En basitinden bir futbolcu gol attığında şans getirdiğini sandığı yüzüğü fln öper ve netice itibarıyla Allah'a ortak koşanlar sınıfına dahil olur.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi

egitim ve bilgi sart, yani her türlü egitim, örnegin burda zavalli kaplumbagnin drami:( ben küçükken hayvan ve bitkilere çok merakliydim, hayvanlar nasil yasarlar ne severler ne yaparlar vs vs madem aldin insan bir netten arastirmazmi ne sever ne yapar diye, neyse olan olmus

A Çevrimdışı

azzam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum,

Yemen şeri sorumluları dan Haris el naziri,Yemen'de bir şehrin girişinde Ribatta.

Sadece bu resimle bile vallahi adamların ne kadar hak yolda ve inançlı olduklarını anıyoruz. Maşallah. Allah inşaallah böyle adaletli ve sorumluluk sahibi müslümanların sayısını çoğaltılda memleketimizde de kılıçların sesini duyarız.

Üst Ana Sayfa Alt