Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
fotoğraf asmak dahi doğru değilken. alimler birliği değil mi burası. inşallah kaldırırlar.
alimler(tatlı su alimleri) birliğinin sitesinden almıştım resmi,herşey resimle bitse...

"Eğer iblisin bir Devleti olsaydı diploma, rütbe ve maaş vermek şartıyla Alimler ve Hatipler bulundururdu.Bunlar iblisin iktidarına dokunmamak şartıyla konuşurlardı. Aynı günümüzdeki Devletin Alimleri gibi.. "
[ Şehid Cuheyman el- Uteybi r.a ]

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10306632_896614670362584_1908451516704358952_n.jpg

M Çevrimdışı

Mshdv

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Her yer münker her yer pislik bir parkın içinde bir sahil kenarında yürüyemiyoruz. Nasihat etsen can tehliken var göz yumsan... ''Bugün ahlaksızlığa göz yummak, yarın dinsizliğe göz yummaktır'' Nureddin Yıldız Hoca...Aciziz ya Rab! Sen bizi bizden daha iyi biliyorsun.

J7L5jn.jpg

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Her yer münker her yer pislik bir parkın içinde bir sahil kenarında yürüyemiyoruz. Nasihat etsen can tehliken var göz yumsan... ''Bugün ahlaksızlığa göz yummak, yarın dinsizliğe göz yummaktır'' Nureddin Yıldız Hoca...Aciziz ya Rab! Sen bizi bizden daha iyi biliyorsun.

J7L5jn.jpg

çocukken bu kadar pisliğin nasıl yıkılacağına dair düşünürdüm akhim her yerde pislik, açık saçık kadınlar, faizde ısrar etmek suretiyle Allah ve rasülüne savaş açmış bankalar imkansız geliyordu insanlar o kadar sapıtmış ki açıkçası imkansız geliyordu "en iyisi düzgünce yaşamaya çalışmak" diyordum. sonra Allah lutfetti ve anladım ki eğer Allah'ın dinine döner ve cihad edersek her şey güzel olacak. Kafirler kılıçtan anlar! işte o zaman zina yağmur gibi yağamayacak işte o zaman faizden insanlar inim inim inmeleyecek. Cihad haddi aşana haddini bildirmektir. Aslolan şu ki nefsimizi şu düzende terbiye etmeye çalışmaktansa bu düzeni yerle bir etmeye çalışmak daha efdal. Allah yardımcımız olsun.

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çocukken bu kadar pisliğin nasıl yıkılacağına dair düşünürdüm akhim her yerde pislik, açık saçık kadınlar, faizde ısrar etmek suretiyle Allah ve rasülüne savaş açmış bankalar imkansız geliyordu insanlar o kadar sapıtmış ki açıkçası imkansız geliyordu "en iyisi düzgünce yaşamaya çalışmak" diyordum. sonra Allah lutfetti ve anladım ki eğer Allah'ın dinine döner ve cihad edersek her şey güzel olacak. Kafirler kılıçtan anlar! işte o zaman zina yağmur gibi yağamayacak işte o zaman faizden insanlar inim inim inmeleyecek. Cihad haddi aşana haddini bildirmektir. Aslolan şu ki nefsimizi şu düzende terbiye etmeye çalışmaktansa bu düzeni yerle bir etmeye çalışmak daha efdal. Allah yardımcımız olsun.
söylediklerine aynen katılıyorum akhim, Cihad rahmettir...

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
söylediklerine aynen katılıyorum akhim, Cihad rahmettir...
cihad ümitsiz yüreklere bir ümit akhi vallahi bak. düşünüyorum mücahidler olmasa cihad olmasa halimiz nice olurdu. tevhid bayrağı artık her yerde dalgalanır oldu insanlar demokrasiyle bir şey olmayacağını anlamaya başladı bir uyanış var. Allah İslama bir zafer hazırlıyor. Allah bize de nasip eder inşallah yolunda cihad etmeyi.

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cihad ümitsiz yüreklere bir ümit akhi vallahi bak. düşünüyorum mücahidler olmasa cihad olmasa halimiz nice olurdu. tevhid bayrağı artık her yerde dalgalanır oldu insanlar demokrasiyle bir şey olmayacağını anlamaya başladı bir uyanış var. Allah İslama bir zafer hazırlıyor. Allah bize de nasip eder inşallah yolunda cihad etmeyi.
Şeyhülislamında dediği gibi akhi çok günahı olanın ilacı cihaddır...Cihadsız bir islam toplumu düşünülemez akhi, en efdal amel iman ondan sonrada cihaddır ,mücahidde imanı zirve yapmış kutlu kişidir,Allah bizleri cihad edenlerden eylesin...Demokrasi,laiklik,kominizm,sosyalizm, bir çok izm var akhi hepsi bir gün yerin dibine batırılacak, bunun ışıkları islam ümmetinde görülüyor. Cihad topraklarına ümmetin yiğitlerinin akın etmesi bunun en büyük işareti...Allah bütün mücahitlere zafer nasip etsin,hassatende çeçenyaya zafer nasip etsin,ümmetin yiğitleri rus kafirlerine ayaklandılar, Allah mübarek kılsın...

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi

Amin... bende hep o günü hazirlikla beklerim, Allaha hep dua ederim, senin yolunda cihad etmemi nasip eyle diye... olaylara bakarsak fazla uzak gözükmüyor gibi, Allahualam

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Amin kardeşlerim, biz peygamberimiz(s.a.v) döneminde yaşasaydık ve birisi bize gelip "bu topraklara islam hakim olacak" deseydi herhalde gülme krizine girerdik, düsmanımız ne kadar güçlü olursa olsun bizi bununla korkutamazlar çünkü ALLAH bize yeter! Allah mucahid kardeşlerimize güç ve kuvvet versin onları galip eylesin,amin, onlara elimizden geldiğince, gücümüzü yettiği kadar maddi, manevi destek olmamız lazım inşeallah
Allah bize yeter.jpg

S Çevrimdışı

seyfuAllah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nasıl oluyorda müslüman ülkede müslümanların namaz kılmasına engel olunmakta, sizin demokrasi anlayışınız bu mudur? Allahı seven bu zalim kafirin yanında çalızmaz. Aç kalıcağımı bilsem bile çalışmam. Allah bu fabrikanın sonunu getirsin

Üst Ana Sayfa Alt