Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
13319772_972247832883093_3332005862277291153_n.jpg

“Sevinç taşkın yaşanır da
Acı yalnız çekilir
Gözleri kırmızı çocuk
Ayrılan herkese benziyorsun..”

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi aslında bu fotoğraf diyanetin nelere sebep olduğunun farklı bir göstergesi. Sandalye/tabure üzerinde namaz kılma bid'atini gören çocuk elbette ki onları taklid eder. Camilerde tek bir hoca da görmedim bu konuyla ilgili açıklama yapan.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Akhi aslında bu fotoğraf diyanetin nelere sebep olduğunun farklı bir göstergesi. Sandalye/tabure üzerinde namaz kılma bid'atini gören çocuk elbette ki onları taklid eder. Camilerde tek bir hoca da görmedim bu konuyla ilgili açıklama yapan.

Benim bazen başıma gelen bir şey. Küçük bir kardesle saf tutuyoruz, bu kardeşin sağındaki ben iri kıyım bir adam, solundaki de ince uzun bir genç. Bu ufak müslüman arada kaldı, omuzlarını on tarafa falan çıkarmaya çalışıyor :) bende burdayım der gibi. Allahu alem bu küçük kardeşten aynı dertten muzdarip boyu esitleyim de arada kalmayın demiş sanki.

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardeşim diyanet bunun caiz olmadığı hakkında uyarısını yapmış..haberlerden araştırabilirsin...bizler birilerine duyduğumuz kinden dolayı haddi aşmayan t opluluğuz inşallah.....

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Onun görüntüsü müslümanlara sevinç kafirlere korku salar... MaşaAllah ...

13626962_1730709320533289_1607141371176085136_n.jpg
13620268_1730709333866621_2206322743776311640_n.jpg

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kardeşlerim bu tip diyanet ışleri başkanı görmezle alakalı olarak yazıyorum fotoshop resimlerin altında kemalist siteler yatıyor...bunlar hükümeti istemedikleri için ilerde olurda böyle bir şeyler derlese şimdiden halk gardını alsın kamuoyu baskısı oluşturmak için yapıyorlar...bu sitelerde ahmaklarda var ama zekası yüksek şahıslarla var onlar şeytana bile küllahını ters giyinderecek zeka ...bir resim yapmışlar bir yanda çarşaflı kadıncağız üstü başı kir pas içinde örtünün bir ucu bir yerde bir ucu başka yerde yanında da üstü başı temiz düzenli açık bir kadın koymuşlar....bu Allahsızlar kitapsızlar algı oluşturuyorlar müslümanların işi çok zor Allah yar ve yardımcımız olsun ... küfür her taraftan sarmış durumda ..kendi dünyamızda her şey tıkırında ama öyle değil malesef

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Avrupa’nın göbeğinde 312 bin kişi öldü... 35 bini çocuktu... 50 bin kadına tecavüz edildi...
Bosnalılar savaş sonrasında hep kelebekleri takip ettiler…

Mavi kelebekleri…

Biliyorlardı ki; o kelebekler tek bir çiçeğin üzerine konuyordu…

Ve o çiçek sadece Bosna'daki toplu mezarların üzerinde çıkıyordu…

Bu çiçeklerin adına ÖLÜM ÇİÇEKLERİ deniyordu…

Bosna'da Ölüm Çiçekleri sayesinde 300 toplu mezar bulundu…"

13615480_316103922066161_2255066272691696592_n.jpg

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
70ece793-3764-4611-8678-760c6c13f891.jpe

Üst Ana Sayfa Alt