Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

U Çevrimdışı

Umm Abdullah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
kardeşim resimleri büyütmek için yüklediğin resime çift tıkla çıkan ekranda "Full size" veya "Large" dersen resimler büyür inşallah.

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Onlar Suriyeli kadın savaşçılarUm Cafer isimli bu kadın, iç savaşın patlak vermesinin ardından kocası Ebu Cafer'in komuta ettiği Savt El-Hak isimli birlikte savaşa dahil olmuş.
p17j9i9vav1m4eajkdnmu3i1vlb3.jpg

Onlar Suriyeli kadın savaşçılarBir kız annesi olan Um Cafer, savaştan önce bayan kuaförlüğü yapıyormuş.

p17j9i9vav10nb1e7c12ajh0ric94.jpg
Onlar Suriyeli kadın savaşçılarŞimdilerde ön cephede eşiyle birlikte Esed askerlerine karşı savaşan kadın, cephede tanınmamak ve açık hedef olmamak için koyu siyah bir üniformayla tepeden tırnağa gizleniyor.

p17j9i9vav1g601qmevfk1uurm4f5.jpg

Her türlü silahı kullanabilen kadın, 'savaşmayı kocamdan öğrendim' diyor.

p17j9i9vavo8on541fm5b20sgf6.jpg

p17j9i9vavk5m1ioiuus18srh0d7.jpg

p17j9i9vavuraidi131vu6f2n18.jpg

Suriye'de şiddetli çatışmaların yaşandığı Halep şehrinde muhalif saflarda savaşan kadın savaşçıların fazlalığı dikkati çekiyor.

p17j9i9vav1fvk1qjrqp1l6i1gk99.jpg

p17j9i9vavelp16a73f51sc11c3j1.jpg

p17j9i9vav1kbn16m212qeeb418dt2.jpg

alıntı: samanyoluhaber

haberi yapanlar durumu idrak ederler birgün inş.

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi inanıyorum ve şunu düşünüyorum suriye devrimi bir başkadır ne tunusa benzer ne mısıra ne ürdüne, ne libyaya, akhi inanıyorumki çok güzel şeyler doğuracak bu devrim... suriye halkı diğer bütün islam ülkelerinden daha dinine bağlı ve daha şuurludur.. oranın sofisi bile buranın selefisinden daha şuurludur yerine göre.... ekserimiz tensizh ederim...

E Çevrimdışı

Ebu HUNEYF

Üye
İslam-TR Üyesi
Keskin nişancının hedefinde bir çocukİsrail ordusunda 'Keskin Nişancı Birliği'nde görevli bir askerin, silahıyla Filistinli bir çocuğu hedef alan fotoğrafı Instagram'da yayınlaması tüm dünyada tepki çekti. İsrail ordusu soruşturma başlattığını açıkladı.

fotografa-el-koydu.jpg

H Çevrimdışı

harisbinharis

Guest
maşaALLAH ganimetlere şurdan birini alıp koşmak herşeyden güzel gelirdi eş ve evladlarımızı ALLAH için terkedip gitmek bizlerede nasip olur inşaALLAH .

A Çevrimdışı

AlexanderHeek

Üye
İslam-TR Üyesi
Artık Sonun geldi Ey Zalim !
582452_112330082238971_1067909045_n.jpg
Kardeş atatürkün gerçek yüzü nasıl ki...Ben kendisi hakkında araştıma yaptığımda dindar bir kişi olduğuna açık deliler incelemiştim...Eşide kara çarçaf giyiyordu..Ve Kur'an hakkındaki övücü sözler duymuştum islam dininden asla taviz vermeyeceğini ve anne babasında samimi bir dindar olduğunu söylemişti...Senin dediğin belgeseli nereden bulabilirim kardeşim...Lütfen çok merak ettim Allah tutuğunu altın etsin:)

Üst Ana Sayfa Alt