Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Mantık, muhakeme Türkiye'yi terk etmiş, Türkiye bir açık hava tımarhanesi..

Kadir Mısıroğlu..

Son düzenleme:
Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Misiroglu sana ne etti:))
:)

Müslümanları Uydurma delillerle savunma yapmak gibi bir acziyete mahkum etti. Atatürk hakkındaki gerçek bilgilerle üstünlük sağlanacakken sunulan uydurma mısıroğlu delilleriyle karşı taraf gerçek delilleri bile görmezden gelebildi...

Tabasbus'ta zirve yaptı...

Kudüs'ün Fatihi'ne dil uzattı...

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İlk yazdığını atatürkçülerde diyor kardeş. Ben delilsiz konuştuğunı görmedim kitaplarda yazmayanı anlatıyor..
Tecrübeli biri o...

Örneğin diyor ki;
"İsmet inönü şöyle şöyle dedi; anılarında şu sayfada yazıyor." Biz de kaynak verdi sanıyoruz. Sonra birisi bakıyor o sayfaya bahsettiğiyle alakalı hiç bir şey yok. Belki sayfayı karıştırmıştır diyor kitabı baştan sona inceliyorsun yine yok. Ama adam güya kaynak gösterdi...

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biliyorum artık baydı ama gün geçmiyor ki yeni bir şey saçmalamasınlar, maksat konu boş kalmasın :)

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Salak olmayan kafir olamıyor sanırım

l3mQYb.jpg

fisebililkahhar_ Çevrimdışı

fisebililkahhar_

!صبرا يا نفسي معنا الله
İslam-TR Üyesi

Allah sana rahmet etsin güzel kardeşim! Paylaştığın karikatürde İslam da önemli bir yeri olan bir mesele hakkında dalga gecilmiş, o yüzden paylaşım yaparken inşaAllah biraz daha dikkat edelim, bunlara bir aracıda biz olmayalım
Biliyorsunuz ki din ile alakalı meselelerde ciddi olunması gerekir, hakkınızı helal edin

Üst Ana Sayfa Alt