Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
IMG_20170310_170844.jpg

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

Bu iskat olayinda yekun o kadar fazla çıkıyormus ki bu yuzden cemaat icin de mesela tarikat icinde aldim veridm tarzi seyler yapıp döndürme işlemi vs yapıldığını dinlemiştim.
Hatta sadece bugune dek adamin biri 20 yasinda olen oglunun iskatini sadece bu tutari odeyebilmis yani şu yukardaki alma verme el degistirme vs olayı olmadan.

İşin aslini astarini bilmiyorum konu hakkinda fransizim, cerrahilere takılırken duymuştum sadece.

avam16 Çevrimdışı

avam16

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir gün babamın 2 ekmek fazla almasıyla döngü bozuldu. İlk önce bayatlar yenecek diye 7 yıl taze ekmek yiyemedik.
Bizimki de 4 5 tane alıp dondurucuya koyup bittikçe çıkarıyor birde ısınmasını bekliyor .) her gün sıcak ve taze yemek varken neden bunu yapıyor hala anlam veremiyorum .)))

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Başlıktaki saçmalığı cübbeli doğrudan söylememiş olsa da videodaki sözleri gerçekten sinir bozucu derecede.

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Bu gerçek değil demi? Eğer gerçekse okulda çocuklarına öğretilen Şeyh Said isyanı ne? Yada ingiliz uşağı Şeyh Said naraları ne? SubhanAllah yaa.. Allah'ım Sen büyüksün, dilediğine dilediğini verirsin, Allah'ım bu mübarek gününde Sana sığınıyorum; Ya Rabbim dinini pis işlerine karıştırmak isteyenlere fırsat verme, onların yüzünden Sen bizi helak etme, cahil insanlarımıza Sen hidayet nasip et. Ya Rabbi, meydanı namertlere bırakma, bizlere meydanları boş bırakmayacak şuur nasip et, bizlere dinini haykıracak cesaret nasip et, bizim Senden başka mevlamız yok ve biliyoruz ki Sen dualarımıza icabet edeceksin.

Tihame Çevrimdışı

Tihame

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
images.jpg
images-1-1.jpg
Bu gerçek değil demi? Eğer gerçekse okulda çocuklarına öğretilen Şeyh Said isyanı ne? Yada ingiliz uşağı Şeyh Said naraları ne? SubhanAllah yaa.. Allah'ım Sen büyüksün, dilediğine dilediğini verirsin, Allah'ım bu mübarek gününde Sana sığınıyorum; Ya Rabbim dinini pis işlerine karıştırmak isteyenlere fırsat verme, onların yüzünden Sen bizi helak etme, cahil insanlarımıza Sen hidayet nasip et. Ya Rabbi, meydanı namertlere bırakma, bizlere meydanları boş bırakmayacak şuur nasip et, bizlere dinini haykıracak cesaret nasip et, bizim Senden başka mevlamız yok ve biliyoruz ki Sen dualarımıza icabet edeceksin.

Böyle bir zihniyet varken normal bu.... Hafif bile...

Üst Ana Sayfa Alt