Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

A Çevrimdışı

Al- amriki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdullah-Yeğin-Ağabey.jpg

A Çevrimdışı

Al- amriki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah-akıl-Fikir-Versin.jpg

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’un Fethi gerekçesiyle düzenlediği mitingde mikrofonu eline alan sarıklı cübbeli bir vatandaş Kabe’de ders yaparken, Davutoğlu’nun kendisine göründüğünü, ona başbakanlığı peygamberin verdiğini söylemişti. Vatandaşın sözlerine ise kalabalığın sürekli amin dediği görüldü. O kişinin İsmailağa Cemaati’ne mensup olduğu ve basında yer alan kutlama için Kabeli pastayı kesen kişi olduğu ortaya çıktı. Sarıklı vatandaş, mitinge gelenlere, “Biliyorsunuz ben her ay Beytullah’a giderim. Resulullah’ın mescidinde oturuyordum, ders yapıyordum. Rüyamda Davutoğlu’nu gördüm. Şurasında birim kodu yazıyor, burasında da başbakan yazıyordu. Ona başbakanlık Resulullah tarafından verilmişti.” ifadelerini kullanmıştı.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Alhi guraba der in hocasi abdullah yolcuyumu diyorsun subhanallah ahi emin msn o mu
ahi sen baya geriden geliyorsun heralde abdullah yolcu oy vermeye vacib(bence dinen demek istemedi vecibe gorev manasinda kullandi) dedi sonra tayyibi sececegiz dedi facebookta tayyibin soyledigi siirleri falan paylasio ve de bu da o olsa gerek yani facebooktaki abdullah yolcu o ise eğer.

ben kendisini seven birisiyim ve de uzuluyorum. Allah yardimcisi olsun.

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
ahi sen baya geriden geliyorsun heralde abdullah yolcu oy vermeye vacib(bence dinen demek istemedi vecibe gorev manasinda kullandi) dedi sonra tayyibi sececegiz dedi facebookta tayyibin soyledigi siirleri falan paylasio ve de bu da o olsa gerek yani facebooktaki abdullah yolcu o ise eğer.

Yaw tayyib kafir oda ona oy veriosa kafir olmuomu buna bizim sitedeki abiler ne diyor

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi

Cephede gruba der yayini kitap var

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Yaw tayyib kafir oda ona oy veriosa kafir olmuomu buna bizim sitedeki abiler ne diyor
Yol ahi tevil var iste abdullah yolcu demokrasiyi degil seriati isteyen bir insan ama o seriata giden yolda demokrasiyi kullanmaya karsi degil. Buyuk bir sapma bu ama bu insanlarin niyeti bu degil.

Üst Ana Sayfa Alt