Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yorumsuz bu görüntüden ne tekfir kaideleri çıkar bir bilseniz..

Ci0v-eUWkAAW98K.jpg

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O kadar uzuluyorum kı be akhım ummetın su durumuna
benım kafadan 10 kışı olsak da çıksak canımız çıkana kadar ALLAH dıye bağırsak..
Hiç durmadan koş sak koştuğumuz her yerde İmanın cıceklerını açsak kafirlere kan kustursak Mazlumların sesı olsak
...........

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Kendilerinin razı oldukları şey, onların ağzına kürekten daha layık. Allah hidayet versin. Biz rabbimizden cennet meyveleri beklerken onlar sahte ilahlarından neler bekliyor.

Valla benim icimi rahatlatirdi kürek ilistirmek.
..
Şişede durduğu gibi durmuyor demek atalar, vesaireler...

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gidisatimiz beni endiselendiriyor.. her turlu kufur cepheleri ittifaklarini guclendirirken, alimlerimizin zalim sultana karsi sesini yukseltemeyisi, halkin her kesiminin icerisinde bulundugu asiri gaflet hali ve zulumlerin tahammul boyutlarini asmasi, dunya uzerinde halki musluman olan bolgelerdeki vahsetlerin siradanlasmasi, cihadin bayraktarligini yapanlarin tekfir takintilari gibi pek cok sebep kafami kurcaliyor bu gunlerde..

Allah rasulunun metodunun berrakligi ve davetinin acikligina ragmen bu paramparca halimizin her gecen gun daha da derinlesmesi uzucu bir tablo..

Karanligi aydinliga ceviren Allah cc den Islam ummetini yeniden diriltmesi en buyuk temennim..

J Çevrimdışı

jihat fisabilillah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
CjD94jhXIAIiJhf.jpg

nusra cephesi yarın o kadar yıkımdan sonra idlipten çekilip çöllere giderse artık abdulkadir şen nusraya da " o kadar yıkımdan sonra " der

ben bu günün saçmalaması bölümünü sevdim

keşke daha önce kullansaydım çok vardı bunlardan .analiz yapıyorlar küçük akıllarınca.aslında sadece propaganda yapıyorlar.

çok beğendiğiniz özgün fikirlerinizin muhalif bir görüş taraftan eleştirel gözle bakılmasına bakalım ne kadar tahammül edeceksiniz

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 14197

nusra cephesi yarın o kadar yıkımdan sonra idlipten çekilip çöllere giderse artık abdulkadir şen nusraya da " o kadar yıkımdan sonra " der

ben bu günün saçmalaması bölümünü sevdim

keşke daha önce kullansaydım çok vardı bunlardan .analiz yapıyorlar küçük akıllarınca.aslında sadece propaganda yapıyorlar.

çok beğendiğiniz özgün fikirlerinizin muhalif bir görüş taraftan eleştirel gözle bakılmasına bakalım ne kadar tahammül edeceksiniz
Rasulullah (a.s) "İyi biliniz ki sizin en hayırlı olanınız, en güzel ahlaka sahip olanınızdır."(Buhari: Edep, 6029. Muslim: Fazilet, 5987)

J Çevrimdışı

jihat fisabilillah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adsızdfsafasd.png

münafık söylem:gitmeseydiler ölmezlerdi

küresel cihat insanları böyle toplayıp öldürtüyormuş

usame,el kaide hepsi böyleymiş

Üst Ana Sayfa Alt